Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gold007

    tag

    Nekem normálisan, magyar kapcsolattal megérkezett a frissítés 3T-re tegnap. Eddig problémát nem tapasztaltam, se gyorsabb se lassabb nem lett érezhetően.

    Viszont amit nem értek, hogy a kinyíló wifi/bluetooth/mobilnet gombokat miért szüntették meg a notification centerben?! Szvsz az egyik leghasznosabb funkció volt... Soha nem értem hogy egy frissítésben miért kell megszüntetni feature-öket. Tegyenek bele egy opciót hogy ki-be lehessen kapcsolni, de ne tűnjön már el :(
    A másik ami hiányzik az a hardveres gombok lezárása, de azt már az előző frissítésben kiszedték, pedig az is tök hasznos volt.

    Az baromi szimpatikus a Oneplusban hogy rendre dobálják ki a frissítéseket még a régebbi eszközökre is(főleg a samsung nevetséges hozzáálása után), de őszintén szólva kicsit elszomorít, hogy úgy látom mintha sietve, kényszerből küldenék a frissítéseket és nem foglalkoznak vele érdemben. Most kaptunk egy 8.0-t, aminek gyakorlatilag az egyetlen újítása az osztott képernyős mód, aminek a haszna hogy is mondjam. Nem sok egy ekkora kijelzőn. Ezenkívül picit minden gui felületet átrajzoltak, hogy az egyszerű user úgy érezze hogy csináltak is valamit.

    [ Szerkesztve ]

    Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

Új hozzászólás Aktív témák