Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz #16820480 #100 üzenetére

    De még akkor is, ez az egész nekem ilyen niche dolog, mint az Android Wear: próbálják tolni, de kb senkinek nem kell igazából.

    Én igazából a koncepciót támogatom, a megvalósítás terén vannak bajok - lásd az Android TV-ből is sokan akkor ábrándultak ki, amikor rém gyatra SoC-okat szereltek még relatíve drágább TV-kbe is, és a menü úgy reagált minden gombnyomásra, mint egy reumás csiga, amely éppen mélyen szunyókál...

    De néha lehet találkozni egész korrekt megvalósításokkal, és azért ott látom a reményt, hogy ebből lehet valami.

    Igen, az Android Wear az nem ez a kategória....

    Már akkoriban sem számított jónak melegedés/fogyasztás szempontjából, manapság meg pláne nem, amikor már 10 és lassan 7nm kerül a középkategóriába is.

    Én továbbra is a HW képességét nézem. Az bőven megfelelő. Hogy van nála jobb? Van, persze. De gyakorlati szinten jelent előnyt? Aligha.

    Az OPO egy példa volt, mert erős SoC, sok RAM és normális összeszerelés jellemzi. Nem véletlenül említettem utána a Oneplus 3/3T-t, mert ez jövőtállóság terén ugyan ez. Van nála jobb? Van. De especiel az átlag felhasználók igényeinek a 95%-át szerintem még 2 év múlva is képes lenne kielégíteni. Pedig ugye 2016-os telefon...

    Az meg őszintén nem érdekel, hogy "egyes gyártók" nem képesek frissíteni, mert erre a logikus válasz az lenne, hogy nem vesszük a termékeiket, fulladjanak bele a saját szemetükbe...

    Hja, szép lenne, de nem ez a helyzet...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

  • ctvagyok

    őstag

    válasz #16820480 #100 üzenetére

    Az s820 és s821 már a 14 nm-es gyártástechnológiával készült. Persze van androidon sokkal jobb processzor mind single mind multicore kategóriában, de jellemzően a középkategóriás hardvert még elveri egymagos teljesítményben. A GPU is valószínűleg erősebb, már akinek az számít. Szerintem elég sokáig tudja tartani a maximális frekit is meg ha közben melegszik is.Szóval nem olyan ócskavas, mint lefested. Egy év tartalék még minimum van benne szerintem.

    [ Szerkesztve ]

  • kchris78

    veterán

    válasz #16820480 #112 üzenetére

    egy ilyen: https://m.mobilarena.hu/teszt/htc_sensation_xe_dr_dre_a_dobozban/hardver_rendszer_felulet.html telefonnal szerintem egy nokia6310-es is hasznalhatobb perpill. sok eve az exemnek egy ilyet vettem mikor lejjebb ment az ara de mar akkor is a lassusaga miatt nagyon toleransnak kellett lenni... nem veletlen volt annak idejen az ios egyik utokartyaja a sebessege/pattogossaga.

Új hozzászólás Aktív témák