Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • battag

    aktív tag

    válasz csferke #266 üzenetére

    Szia!

    Köszi a visszajelzést! Továbbra sem tudom, hogy akkor mit csinálok rosszul. Jelenleg az 5.5.8as fejlesztői ROM van fenn de hétvégén kirándulás során is úgy belassult, hogy azt hittem, hozzávágom egy sziklához. Azt már megszoktam, hogy a Firefox kb. minden utasítást 2-3 mp-es késéssel követ, de az, hogy a fényképező is ennyire dög lassú, kiakasztott. Ha elindítom a beállításokat és mellette egy másik komolyabb alkalmazást (pl. böngésző) már agyhalott a rendszer. Ha a böngészőben meg van nyitva egy program és bármely más progira átlépek, majd vissza, tölthetem be újra a honlapot. Ez EDGE-es területeken különösen bosszantó.
    Nem tudom, hogy induljak tovább, csak az én telóm ennyire sz@r vagy sok progit futtatok? GMali, Viber, Whatsapp fut állandóan, illetve FF-ot, Google Maps-ot használok még sokat. A szabad RAM kijelzés teljesen hektikus, van hogy 4 alkalmazással a háttérben is 300+ MB-ot mutat, máskor amikor csak a böngésző van nyitva, akkor meg 100 körülit. A lassulás a szabad RAM-tól függetlenül is előjön.

    Már nagyon szabadulnék ettől a telótól!

Új hozzászólás Aktív témák