Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    Istenem mi megy itt, jonnek verpistikek es megmondjak mitol okos az okostelefon. A nagy tudasuaknak , attol okos hogy kulso fejleszto altal keszitett appokkal a tudasa bovitheto a telepitett appok beepulnek a rendszerbe es onnantol a telefonon futo oprendszer es szolgaltatasok reszet kepezik. Akinek nem tetszik a wp felulete vegyen droidot es legyen boldog vele, lesz file kezelo , szenne mokolhato, warez mehet ezerrel , ugy hogy hajra !! Symirol tertem wp8-ra az elejen szokatlan volt De a droiddal osszehasonlitva ez egy stabil porgosen es patentul mukodo telefonos oprendszer. Van meg hova fejlodnie, de fejlodik is , jon a frissitesunk es ezzel nem kicsit felzarkozik a droid moge, ahol a gyartok xarnak a userekre , friss rendszer kell , vegyel csucs gepet, vagy mokolj ... ja droid zsir rendszer hala a gyartoknak, ha hasznalni akarod root es kipucolni azt a sok felesleges retket amit raraknak , persze launcher csere , mert a gyartoi csak arra jo hogy fogja a vasat...

    Csillag

    Csak meg kell szokni a csempeket, ha raall a kezed isteni hasznalni. Mikor megvettem a wines telot 4 napig minden bajom volt atkoztam magam minek is kellett wp8 telo , de ahogy hasznaltam, hasznalom , megszerettem es droid mar semmi penzert se kene.
    Drojd tabom van sam p5110 a launcher csere csak arra jo hogy a samu x@rat kirugdaljam rola, a tobbimkis bloatware appal egyetembe...

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz Ágógreen #482 üzenetére

    Szerintem a sikertelenseg oka a kesoi reakcio , a nokia es az ms is keson reagalt a piaci igenyekre, a rengeteg csuszasnak koszonhetoen , a droid mar beepult a koztudatba mire a wp elindult utjara, ezt a kesest nehez lesz behoznia, nem mellesleg eleinte draga volt , nem lehetett kapni olcso wp-t hogy terjedjen , ellenben az olcso droiddal mar akkor tele volt a piac. Meg aztan nezz be a szolgaltatokhoz , 30 telefonbol 22 samsung , 6 egyebb gyarto es talan 2-3 wp telefon...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz Ágógreen #488 üzenetére

    A windows ismert volt , de inkabb pda-on futott, nem igazan ujjal valo hasznalatra, a wp7 mar jo lett tapizni de mar keson jott, addigra a doid henger beindult, raugrott szinte az osszes gyarto , nyomtak a marketinget , elerheto aru keszulekek , egy pici alma feeling es ette , eszi a nep... az azotaeltelt idoben meg csak meg erosebb lett a dominanciaja, igaz ehez kellett az ms toketlenkdese is , rosszul kommunikalt wp7.8 frissitesi mizeria, a wp8 kiadasanak lassusaga...egyebek. Mostanra kezd beerni a rendszer, a 8.1 sokat hoz a lemaradason, az 520/525 pedig eljutatta a nephez olcson ezt a rendszert. Meg kell ido, s remelhetoleg kiszakit a piacbol maganak szamottevo reszt, mert nagyon nem jo a samu es google hegemoniaja a mobil piacon.
    Nekem 820 van es nagy a szerelem :) vegre egy stabilan, furgen hasznalhato telefon ,ohne fc,reboot es tarsai.... egyedul a nagyobb akksi kene mert jo ha egy napot elmegy, nem kicsit adom neki az ivet.. :DDD

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz Ágógreen #492 üzenetére

    Ezek szetint egyforman latjuk a dolgokat :) ... anno azert nem vettem wp7 nokiat mert sejtettem , hogy a hw korlatok miatt nem lesz wp8 , 2 evig még symbin maradtam 701, nem bantam meg. De a wp8 nokia mar varos volt nekem, s leptem is amint az anyagiak es a megfelelo keszulek meg lett. Sokat utana olvastam , mert ket jelolt volt lg f6 droiddal vagy nokia wp8-al , sokan majd mindenki az lg-t javasolta, de nem rajuk hanem a kivancsisagomra es a nokia funsagomra hallgattam. Nem bantam meg, azota volt a kezeim kozt az lg , hat bar egyforma soc , meg se egyforma mukodes, es nem a nokia a lassu :DDD es kisse darabos ...

    A telefonon mar ott figyel a developer preview app, regisztracio is meg volt , mar csak a 8.1-et varom :D aztan go ...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz DS39 #494 üzenetére

    Ezen nem veszunk ossze :D vagy ki tudja :DDD

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz thegaben86 #505 üzenetére

    Nalam mas a sztori mert kozel 8-9 ev symbian ,1.5 ev droid utan jott a wp8 , mas rendszer , mas felepites, szokni mellett , es sikerult . Hat a droidok elmehetnek oda ahova gondolom ... pl a samu galaxy s4 mini sulyra es egyebekre csak jatekszernek tunik a 820 mellett. A mukodesi biztonsagot meg se emlitem. Volt nalam lg l7II kb 2 hetig , hat inkabb no komment a meg olcsobb droidokat mar meg se emlitem, mert azok csak arra jok hogy agybajt kapjon az ember. Amugy a doid s lenne rossz ha nem lenne a gyartol altal mjnden szutyokkal tele pakolva, gyari felulettel, es a sok szemet kipucolasa utan korrektol dolgozik a tabom is . De elkezdtem a winrt, vagy win8 tabok fele kacsintgatni... :DDD
    Mert a telefonom olyan kellemes bongeszesi elmenyt nyujt amire a tabom nem kepes ...mar szinte b@x@ a csorom hogy 2 mp egy weblap betoltese droidon ...elek a gyanuval hogy vagy a nokia tabja lesz , vagy egy asus t100...

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz thegaben86 #511 üzenetére

    Hat bongeszes es mukodesi tempo,stabilitas teren nem is lehet az s4 minit a lumiakkal egy lapon emliteni, es nem a samu eros ezen a teren.... :DDD de nem kene szet offolni a forumot. A lenyeg hogy 14.-tol utjara indul a 8.1 frissites . Az ms ezzel a frissitessel vegre behozza funkciok bele hianyossagait a droiddal szemben, a stabilitassal, tempoval eddig se volt gond.

    Hobbyt
    Ne hasznalj wp8.x telot ha nem megfelelo neked , oszt jol van. Amugy is akinek 4.x colon hd vagy fhd felbontas kell mert ami annal kissebb bantja a szemet , vegyen retina szifont ...

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz Hobbbyt #555 üzenetére

    Nem vitazni akarok , de a pixel huszaroknak es e penisznek jo a 4xx feletti ppi ertek, meg legyen mit rairni a dobozra , mert nincs ember aki nagyito nelkul eszre venne a kulonbseget, talan a sasoknak menne , de mar lehet hogy ok se latnak hogy mennyire is jo az a nagy felbontas. Kb ez olyan mint az 4mag+bivaly gpu s melle a nagy felbontas , joforman csak mokus vakitas , a magas ppi ertek miatt kell az eros vas, aztan lehet vele villogni , ertelme nem sok van. Csak felesleges ero demonstracio a nagy semmiert (marketing) vedd es vidd mert erosebb es jobbnak tuno, mikozben alacsonyabb felbontason (retina) egy viszonylag gyengebb hw is ugyanazt az eredmenyt produkalja. Pl 1 tonnas auto 100lovas motorral, 1.5 tonnas auto 150 pacival. Aztan menettulajdonsagban ninca kulonbseg mert a plussz loerok a nagyobb suly mozgatasara mennek el...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz Dave™ #561 üzenetére

    Valoszinu igazatok lehet, en kisse vakeger vagyok :) , de ha agyon lonek se latom a felbontas beli kulonbseget pl a nexus4 es a nokia820 kozott pedig boven van. Ami viszont szemet szur az ips,cbd szurovel utos pl anno nokia 701, ellenben a lumia 625 levo ips hat nem a kijelzok csucsa,fekete ohne , kisse fako..stb .
    Szenne offoljuk a forumot , ahelyett jogy a wp8.1 upgrade finomsagairol csevegnenk ...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz tomcsa44 #564 üzenetére

    Ha mar bongeszes , mindenkinek javaslom inditson el egy oldal megnyitast wp8 vs droid hasonlo vassal es a wp alazza a droidot , a droidnal meg kell varni mig teljesen betolti az oldat aztan klikkelhetsz tovabb , wp8-on nem , a betoltes sebessege pedig szinten jobb wp8-on , hiaba benchmark programok tesztjei ez tapasztalat lumia 820 vs lg f6 ...

    Sz.balazs

    A lg optimus 7 a hw miatt se kaphat wp8 at... keves hozza mint macko sajtban a brummogas :DDD

    Franc0
    Hogy oszinte legyek , en is be tudok futteni a 820-nak , hala a telenor gyik mobil netjenek, megy a vakitas hogy szeles sav es tsai , azan ha videken vagyok az edge is mar orom lenne...na olyankor elkezd melegedni a hata ... de ez igy volt mas teloknal is. Jatszani nem jatszok...

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz Hobbbyt #585 üzenetére

    A glance egy mokus vakitas , a kozelseg szenzor erzekelojet hasznalva egy holografikus szeru ertesitesi kepernyot aktival...de kikapcsoltam , hogy ido elott ne nyirja ki az infra szenzort, nem biztos hogy tartos hasznalatra van tervezve az infra erzekelo benne.

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz mike1334 #590 üzenetére

    Igen ! :DDD mert ha ketszer a kijelzore koppintok a beallitott ertesitesek akkor is latszanak, nem kell jedikent elhuzni a kezed a kijelzo felett a glance/flance aktivalasahoz...

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz hülyegyerek #594 üzenetére

    Tetszik a glance , csak epp ertelmet nem latom , ugyanazt elerem ket koppal , nem fikanak szantam ... :R peace .. szep,es jo is ,de kikapcsoltam , mert igy is jo ha egy napot elmegy a telefonom , 3 email szink, viber, skype, fb fut a hatterben , sokszor olyan helyen jarok hogy egy email is 3 perc alatt jon le , a glanceval, es neha mar a dupla koppal is energia sporolaskep csinjan banok , idojaras kezi frissitesen ..stb

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz sz.balazs.95 #605 üzenetére

    Ki az aki 30cm-rol nezi a telefonjat ? Mert en nem ... :) 5 cm-rol meg nem allok neki pixeleket szamolni , nagyito alatt :DDD

    Hulyegyerek

    A glance jo dolog de nem bizok a kozelseg erzekelo hosszu tavu uzem biztonsagaban , nem arra van kitalalva hogy nonstop menjen , a duplaklikk is pihin van nalam altalaban , mert arra azt irjak hogy novelheti a fogyasztast. Ellenben ami jol jonne a hivo nevenek kimondasa, na az isteni volt, es most is mikor csorog a telefon neha meg varom hogy mondja ki is hivott...de ez mar csak nosztalgia. A szinte teljes file elerestol se fakadnek siva (rogzitett videok, kepek, doksik es tsai) na azt kedvelnem , hogy barhova nehany klikkel tudjak feltolteni, megosztani pl dropbox ...stb.

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz mike1334 #607 üzenetére

    Vegre egy normalis hang :) a gyikom ki van a sok e penisz huszarral, en nem a felbontasra verem , nalam is 4 eszkoz, tv fhd a desktop gep rakotve , laptop hd,tablet hd , telefon pedig ezek felbontasa alatt de egyiknel se okoz gondot a ppi ertek, ami faj a szememnek a crt tv felbontasa es villodzasa, na az kiveri nalam is a biztositekot. A nagyobb felbontas es az erosebb hw hogy legyen ami kihajtsa kello tempoval , nalam mar csak mokus vakitas. Szep a nexus4 kepe, sot az ipad mini II-e is , de ugyanez elmondhato a 820 kijelzojerol is. Igaz akkor jobban szeretnem a cbd ips lenne ...de az oled is szeretheto...
    Amugy errol kene beszelgetnunk
    A várhatóan április elején bemutatásra kerülő frissítés tehát a következő változásokat hozza a rendszerbe:Audio / video átkódolás, hardveres támogatással,Médiatartalmak szerkesztése, audio- és videoeffektek használata, slow motion használata,Az alkalmazások önállóan is rögzíthetnek audiovizuális tartalmakat,Térhatású 3D elemek megjelenítésének támogatása,WiFi Direct szabvány, közvetlen adatátvitel WiFi kapcsolaton két eszköz között,Új fejlesztői eszközök: SemanticZoom, DataPicker, TimePicker,PlayTo támogatás,Egyszerűsített alkalmazáson belüli bejelentkezés Microsoft fiókkal, így a Windows 8-as programokhoz hasonlóan minden adat szinkronizálható,File picker – megújult fájlkezelés,Geofencing API a helyalapú emlékeztetőkhöz,A feladatkezelőből a most bevezetett “X” gomb eltűnik, az alkalmazás előzmények közül az adott program előnézeti képének lefelé húzásával lehet kiiktatni egy-egy elemet – hasonló módon, mint ahogy a Windows 8 alkalmazásokat zárhatjuk be PC-n vagy tableten,Választható háttérszínt kap a navigációs sáv,Megválasztható az USB csatlakozás módja,Átrendezésre került az alapértelmezett kamera alkalmazás kezelőfelülete a Windows 8.1 mintájára,Nincs többé XAP kiterjesztés, csak APPX,A vissza gomb nem zárja be az adott programot,VPN kapcsolódási képesség,OneDrive integráció beépített fájlkezelővel,Alkalmazások közti szűrés használati gyakoriság és telepítési idő alapján,Fejlettebb multitasking,SD kártyára történő alkalmazástelepítés,Internet Explorer 11 fejlesztett WebGL támogatással,Szeparált hangerőszabályzók,Intelligens Bing alapú keresés – Windows 8.1-hez hasonlóan,Különálló alkalmazások a videóknak és a zenéknek: Xbox Video és Xbox Music,Új külsőt kapott az Xbox Game Hub,Mélyebb szintű Twitter integráció az kapcsolatkezelőbe,Nincs többé Facebook integráció a fiókbeállításoknál,Főképernyőről egy mozdulattal előhozató gyorsbeállítások,Főképernyőről alulról előhozható Action Center az összes értesítéssel – szemben az értesítési központtal,Az elnémított értesítések az Action Centerbe kerülnek,A csempe értesítések egy a csempe bal széléről indított mozdulattal olvasottá tehetők,Automatikus alkalmazásfrissítési opció,Jobb fiókadat mentési képességek,Fejlesztett billentyűzet,Bluetooth 4.0 Low Energy támogatás a nem Lumia modellekre is,Képernyő tartalmának tükrözése TV-kre és monitorokra.

    Nem pedig a ppi, es egyebb dolgokon rugozni.
    Eza komment nem neked szol , hanem mindenkinek...

    [ Szerkesztve ]

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz aprokaroka87 #612 üzenetére

    Passz , meg uj vagyok a rendszeren , egyenlore keves az info rola ... de Woland lehet hogy tobbet tud ebben a temaban , akar csak Glenda...en se tudtam meg ertelmezni a leiras ezen reszet, lehet hogy csak rossz forditas , inkabb sw tamogatsnak tunik az mp4,mkv téren. De ez csak tipp.

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • this is life

    Ármester

    válasz Corto #730 üzenetére

    Nalam maxra huzott hangerovel maxon cseng ki a fulesen , a csengetes hangerejet ellenben nem bantja , ha az le van veve akkor halk marad , de fejszetten a fulesre beallitott hangerot hasznalja...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák