Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biggeszkij

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék. Legyetek szívesek megtekinteni ezt a linket az Aliexpress-en! Már a címben is ellentmondás van, mert 4G FDD LTE-ként a készülék nem lehet MTK CPU-s, csakis Qualcomm-os. Igazam van? Ja, a lentebbi fotók között van egy, amelyen az látszik, hogy igenis Qualcomm-os, de a leírás(ok)ban meg megint csak nem ez szerepel.

    Mivel én 4G-set szeretnék rendelni, szeretném megtudni, hogy ha ezt rendelem, akkor vajon mit is kapok??? :N Nekik már írtam kérdést, de eddig még nem válaszoltak...

    Ja, és még valamit. Azért ettől a kereskedőtől szeretném venni, mert FedEx-szel először Angliába szállít, majd onnan - immár EU-s tagországból - a címemre. Így - elvileg - vám- és ÁFA mentesen érkezik.

    Vagy inkább (kicsit drágábban) innen rendeljek?

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

  • Biggeszkij

    aktív tag

    válasz gubabela #4779 üzenetére

    Köszi, megnyugtattál (Flexy90-re is vonatkozik! :) ). Ezek szerint talán egy régebbi oldalt frissítettek, ahol még az "eredeti" MTK-s Note volt és nem írták át az összes adatot(?)

    Mit jelent a csoportos rendelés? Biztos láma kérdés... :R

    Csak még egy kérdés: mire célzol a "hogy mi éri meg az már más kérdés"-sel? Nekem a 4G azért kell, mert néha rá lennék utalva a mobilinternetre. Itt, ahol lakom viszont nincs T-s 3G. A 4G-t viszont nemrég adták át. Mi a véleményed, véleményetek a két verzióról? Mármint a Note 4 magos Qualcomm-os vs 8 magos MTK-s verziójáról. Gondolok itt sebességre, gördülékenységre. Bocs, ha ez már lerágott csont Nektek, de én most készülök venni, azért is gyűjtenék infókat a használóktól.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Új hozzászólás Aktív témák