Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tolvaj!

    őstag

    válasz zzola #5965 üzenetére

    Majd nyomkodom a pattanásaimat és a kijelzőn megjelent nőkre recskázom, ha már arra való a telefonom :D
    Ja nem, várjunk csak.... hiszen jómagam is 30 éves vagyok boldog családban élek és mégis több mindenre használom a készüléket mint email olvasás, böngészés stb. Ezeket mind párhuzamosan csinálom és érdekes ami birtokomban volt snapi 400-as telefon nem bírta, amit tőlem kapott. Tudod egy szóval sem lett lefikázva a 4G-s modell, csak a tényeket írtam le róla, miért az a SOC lett beletéve. Lehet védeni a mundér becsületét, de pont az életkorodból kiindulva, kinézném belőled a kulturáltabb formát. Én sem úgy szóltam hozád, hogy hő' paraszt! Amúgy pedig rengetegen fejlesztenek MTK-ra, csak sajnos pont a xiaomi nem. Nagyon ellazsálta ezt el kell ismernie mindenkinek. Én is haragszom rájuk, ugyanakkor teljesen elégedett vagyok a mostani rendszerrel is. Az egyik telefonom MT6589-es volt. Bőven elegendő a teljesítménye a mai napig, csak a számítási teljesítménye már kicsit kevés nekem. Arra is kijött a 4.4 és nincs vele gond, sajnos ez egy nagyon elhúzott ( és ha így fojtatják kihagyott) ziccer lesz a xiaomitól, mégsem cserélem le a telefont, mert nekem sem az "antutu a lényeg". Én használom a processzort benne és örülök, hogy ekkora számítási teljesítményre képes. Te is örülj annak, hogy a snapi400 elegendő teljesítményt nyújt a hétköznapokhoz és kívánom egyszer se sétálj bele, hogy görcsöl a telefonod.

    Amúgy ha a qualcomm is lezárná a source code-okat kíváncsi lennék mennyien fejlesztenének rá :)

    [ Szerkesztve ]

    Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Új hozzászólás Aktív témák