Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz NandorHUN #47 üzenetére

    Már bocs, de igen nagy hülyeségeket beszélsz. Nekem volt Oneplus One-om. Abban ugye Snapi 801-es van. A mai napig gyors a rajta levő szoftverrel. Konkrétan hétvégén újra a kezembe vettem, mert egyik ismerősömnek adtam oda, és mellé állítva a Huawei P9-emet, meg a mási ember Samsung S7-esét egy átlagos használatra, pár ismert appot megnyitva, menüket scroloozva, semmi különbség nincsen sebességben. Igaz megkapta az XDA-ról a Nougat portot, de semmi extra nincs feltéve a Oneplus One-ra. Arról nem beszélve, hogy ennyi idősen a Samsung már nem fog működni, ahogy a szervízelési rátát megnézzük a Samsung esetében. Én akkor jöjjön a Oneplus One garija. Mikor nálam volt egy rossz rommolás következtében téglásítottam a telót, és mi történt? DHL Expressel vissza kínába (1 nap alatt megjárta, majd 2 nap múlva kaptam egy zsír új Oneplus One-t, szintán DHL Expressel küldve. Se a szállítást, se a telefont nem kellett kifizetnem, pedig az én hibámból ment tönkre. Nah ezt játszd el a Samsung S8-al. Jah és újonnan magyar accountal 90eFt-ért rendeltem meg, szal nem tom milyen magas árról beszélsz magyarországról.
    Az egyik legjobb telóm volt a Oneplus One. Az utána következő telóim közel se voltak ennyire szerethetőek (Oneplus 2, Nexus 5X, Honor 8). Egyedül a mostani Huawei P9-emet szeretem ennyire, és jól használható.
    Az pedig külön dícséretes, hogy ennyi év után is iszonyatos nagy támogatottsága van az XDA community-n a Oneplus One-nak. Ha így folytatja, akkor frissebb szoftverek lesznek rá, mint a 2 generációval újabb teleofnokra...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák