Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    válasz worxland #74 üzenetére

    5,5+ volt amit irtam. Nem feltetlen poccre 5,5. Nyilvan eleg lenne arra kisebb felbontas is, de 5,5-re a 720p mar keves lenne. Droid vonalon meg altalaban probaltak/probaljak tartani a standard felbontasokat (igaz manapsag mas-mas keparanyhoz igazitva), igy ha 720p-nel tobb kellett, maradt a 1080p. Ez tovabbra is egy sima spec bump, nem olyasfajta innovacio/ujitas, ami valami tenyleges ujdonsagot hozott volna a piacra. 720p-s Z1 compact-rol valtottam anno FHD-s OP3T-re. Amoled es a nagyobb kijelzo nyilvan extrat adott, de a nagyobb kijelzohoz a nagyobb felbontas nem ujitasnak szamitott, hanem a kotelezo felbontas novelesnek, mert a 720p mar keves lett volna oda.

    Ami az iPhone 11 kijelzojet illeti 6,1 colon, passz... Kerdezd az Apple-t. Nincs iPhone-om, soha nem is volt iPhone-om, nem is tervezek iPhone-t venni es eleve nem arrol beszeltunk, hogy 6,1 colra jo-e a 720p. Sot, szerintem nyilvanvalo voltam a korabbi hozzaszolasaimban, hogy 5,5-tol felfele mar keveslem a 720p-t. Kicsit ugy hat ez a kerdesed, mintha azt hinned, az Apple-t akarom minden aron vedeni valami markahuseg miatt es most jol megfogtal volna. Kulonben miert kerdezted volna ezt a korabbi hsz-eim fenyeben?

    Jelenleg 1db Apple cuccom sincs (ceges laptopot leszamitva, amit meg nem en vettem), de meg ha iPhone-om lenne se lenne celom vedeni az Apple-t. Csak kiemeltem, hogy a FHD felhozasa egy tipik specifikaciokkal kardoskodo erv az Apple ellen, ami teljesen figyelmen kivul hagyja, hogy pl. a kisebb meretu keszuleken lett volna-e ertelme (pl. egy iPhone 5 eseten). Ennyi erovel a kevesebb ram-ot is fel lehetne hozni, figyelmen kivul hagyva az eltero oprendszert eltero ramkezelessel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák