Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz đayW@LkeR #98 üzenetére

    Azért ne túlozzunk már:U senki nem mondta hogy a vac olyan szuper lenne, de a pb-nél biztos jobb, én cs-be még nem találkoztam csalóval, mw2-be fura mód meg fix hogy egy nap ha játszol beleütközül egy kettőbe, és ez inkább a játék hibája, elavult a motor és így még könnyeb megkerülni a rendszert és írni rá csalásokat. Ész érvekkel jönnek elő az emberek amik teljesen jogosak és te mégis ellenkezel vele. Durván egy modder ingyen megtudná csinálni a cod4 utáni részeket... pláne a wawot, ezzel lehet nem egyet érteni, de attól még igaz, csak szépen bele kell gondolni. Azért így kiállni az mw2 mellett, pedig nem érdekli az iw-t hogy hányan csalnak és milyen gyakorisággal meg az iwnet se, ha érdekelné őket akkor nem jelentéktelen dlc-et dobnának ki, hanem foglalkoznának is a problémával, kiírtani nem lehet az összes csalót, de legalább csökkenteni vagy valami, bejött a várt bevétel és onnantól nagy ívben. :K Sokan meg mindig a steamre panaszkodtak, de abba senki nem gondolt bele hogy a játékkal van a bibi, mert steamnek azon kivül, hogy futtatja a játékot semmi köze hozzá.

    [ Szerkesztve ]

  • Xaels

    félisten

    válasz đayW@LkeR #98 üzenetére

    "Xaels: Ezt honnan vetted? A Gamepodon volt asszem elsőnek, majd GameStar is írta.
    Itt azért kellett módosítani, mert a Steam VAC-ját használja, bár nagy büdös nulla a Steam védelme.
    " Most azt hiszed vagy tényleg így volt... 1hét sem telt el amikor már full rank-os emberekkel futhattál össze(prestige-ben)

    "BO estében sem lesz, másképp elhiheted. Az egész maradt ugyanazon az alapokon ezt teljesen jól meg lehet állapítani. Így van a védelem továbbra is VAC sajnos! A többi minden más..." Itt perpillanat a játék motorjára gondoltam. Az alapok ugyanazok maradnak, csak nem hiszed, hogy 1 év alatt a Treyarch teljesen új motort ír a játékhoz. WAW-nál sem tették meg itt sem fogják. Az xp-zés meg stb. nem fog beleszólni a csalásba.

    "2.) A profilok egy központi szerveren tárolódnak." WAW-ban is volt ilyen és szart sem ért simán configoltam saját szájízre a játékot.

    "5.) A szerverfájlokat nem fogják kiadni
    6.) Black Ops szervereket kizárólag a GameServers.com szolgáltat majd
    " BC2-ben is láttam már a PB-t MultiHack-el kidobni embert. Amúgy meg itt megint előkerül egy nagy probléma, méghozzá a Lagg.

    "A másik még neked Xaels ez a játék több mint agyatlan hent." Játszottál már TF2-vel Battlefield(XYZ)-vel vagy Arma-val, Operation Flashpoint-al? Ezek nem csőshooterek ahol be vagy szorítva egy kis helyre és az győz akinek több a tölténye vagy nagyobb az e-penisze.

    Akkor hol van normális Community Mod? MW óta nem láttunk ilyet innentől kezdve a pubos agyatlan henten kívül másra nincs lehetőség. Ha 5-en megpróbáltok felmenni valahova akkor csoda, ha 2mapot kibír az IWnet.

    "Polllen GYERMEK! PC-s verzióról beszélgetünk? Válaszom határozott NEM! Multiplatform szinten ez az ISTEN!" Ezt nem nekem szántad de válaszolok. Ki nem szarja le a multi platformot, hogyha a több platformos játékosok el vannak szigetelve egymástól. Attól, hogy X360-on vagy PS3-on sokan megvették az nem jelenti, hogy ez a legjobb. X360-on pl. ott a Halo sorozat ami single-ben porig alázza a COD-ot és Multiban is legalább annyian játszák, ha nem többen.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Polllen

    nagyúr

    válasz đayW@LkeR #98 üzenetére

    Örülök, hogy helyettem is megválaszoltad az új kérdéseid...így már nem kell többet kommunikálnunk... ;]

    Természetesen FPS-ben IS van ennél jobb sztem, de szived joga ezt gondolni és nyomni ezerrel... :U

    Szerencsére nem vagyunk egyformák ;]

    Amúgy abban az 500 órában amit kb mw2-vel játszottam elég sok lagot és csalót láttam...az hogy néha jó...bah...MINDIG lagmentesen és normális antihaxal kellene futnia.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák