Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    Nagyon jó kis kártya, de eddigi tapasztalataim alapján nem való amatőr felhasználóknak.
    Még ha valaki át is alakítja, akkor is merülnek fel vele megoldandó dolgok használatközben is.

    Problémás hogy egyetlen display portja van csak, amivel lehet szívni ha a monitor nem tud display portot és nincs valakinek DP-DP kábele (nekem eddig nem volt, soha sem kellett, nem volt DP-t tudó monitorom) (DP->HDMI->DP átalakítás nem ment nekem)., De van 5 Displayport to HDMI átalakítóm, 3 típus. Először úgy tűnt mind működik, aztán azt vettem észre kis felbontásnál megy (Pl BIOS), aztán a Windows betöltésnél csak fekete képernyő van. pedig az összes tud FullHD-t és a monitor is Full HD 1920x1080p...Kicserélve a 2 db 4K-s átalakítóra, mennek a FullHD monitorok...és Windowsban is van kép. Ami fura, hogy először a többin is volt kép Full HD-n....

    Más szívás:
    Fiamnak van egy fülese, beépített USB hangkártyával. (Hama URAGE SOUNDZ 700 gaming)
    Ha a kártya nagyobb teljesítményen megy és felpörög a 2 db Arcic 80mm-es venti elkezd recsegni a füles.
    Nem tudom a táp vagy a pörgő venti okozza, hogy bezavarja az USB hangkártya részét a fülesnek.
    Szercsére az alaplapi hangkártya és másik füles probléma mentes (de a Hama URAGE SOUNDZ 700 Ti gaming sokkal kényelmesebb és jobb hangja van) Az előtte benn lévő 750Ti-nél nem volt ilyen probléma....
    Egy 600W Coolermaster táp van benn, nem mai gyerek, de nem volt vele gond

Új hozzászólás Aktív témák