Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IceCube71

    csendes tag

    korsakoff
    Tegnap frissült android 6 marshmallowra a telóm (zenfone laser)
    Sehogy nem találom hogy lehet áthelyezni appot sd-re. a Kitkaton tök egyértelmű volt, de itt sehol nem találom...

    Ehhez kapcsolódó fórumon olvastam itt a MA-n, hogy a Marshmallow nem tudja ezt, de tőlem okosabbak kijavítanak ha tévednék.

    ezsolti
    A homescreen-ről hogyan tudom eltüntetni a google search bar-t? Egy vodafone smart platinum 7-ről van szó és egy szinte érintetlen 6.0.1 MM van rajta.

    Nekem ZF2-es telefonom van (Android 5 Lollipop), így csináltam és működik, gondolom neked is fog.

    "ICS és Jelly Bean verziók esetében a készülék főképernyőjén folyamatosan ott virul a Google keresősáv, mely nem csak helyet foglal, de sokak számára teljesen felesleges widget. Eltávolításához lépjünk be a Beállítások - Alkalmazások menübe, majd lépjünk rá a Google keresés ikonra. Állítsuk le, töröljünk minden adatát, majd nyomjunk a letiltás gombra. A program visszaáll egy régebbi verzióra, így a főképernyő widget is törlődik. Arra figyeljünk, hogy ezzel együtt a Google Now is törlődik."

    [ Szerkesztve ]

    Lumia 650 ? vagy Asus Zenfone 2 ? [Az optimista ember a zsákutcában sem fékez.]

Új hozzászólás Aktív témák