Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz arabus #224 üzenetére

    Néhányszor már kitárgyaltuk, hogy hiába olcsóbb az Intel proci, ha az optimális deszka drágább. Ha viszont olcsóbb deszkát veszel Intelhez, akkor az a minimum, hogy teljesítményt vesztesz, tehát AMD drágábban tud többet. AMD deszkával nehezebben lehet mellényúlni mint Intellel, mivel ez utóbbinak komolyan utána kell nézni, hogy ne vegyen gagyit az ember.
    #222: ÉS itt jön elő az, hogy összességében a 10400F megfelelője a 3500X vagy 3600. Aktuális árak mellett is ezek felelnek meg egymásnak mind árban, mind teljesítményben.
    Tehát szerintem összességében nem rossz választás a 10400F de, az hogy AMD vagy Intel jobb az inkább véleményes. Még (vagy különösen) az aktuális árak mellett is.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

  • Pingüino

    senior tag

    válasz arabus #224 üzenetére

    Ha a 3600-as árára gondolsz, az azért van, mert a főoldalon a legolcsóbb árat írják ki. Ha meg rámész a termékre, akkor ott ugyan sorba vannak rendezve az árak, de a külföldi áfávan dolgozó boltok külön vannak szedve lent. Ott van legalul a 60.000-es ár. De ez egyébként minden terméknél így van, amelyiknél van külföldi áfával dolgozó bolt is.

    Egyébként meg nem különösebben érdekel a 15.000-es különbség, mert egyrészt leírtak mások, hogy AMD-hez olcsóbb a lap, és sok esetben gyorsabb is, másrészt, ami jobban érdekel, hogy Frawly azt írta, AMD procit nem lehet kapni, vagy ha igen, akkor 2x-3x áron, én meg pusztán erre reagáltam, hogy egyáltalán nem igaz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák