Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz k-adi #278 üzenetére

    Pedig ez nem igaz. A mai mobil piac sokrétű és mivel mindenkinek mások a személyes igényei más telokban találjuk meg a számunkra ideálist. Nekem ez a tökéletes most. Másnak más. Holnap lehet hogy változik az egész, jövő héten megint. Nekem sokáig ideális volt a Huawei telo márkaként. Következőleg már jó eséllyel máshol fogok kikötni.
    És miért zavar téged ha valaki böngészőből nyit meg valamit? Én pl sokáig használtam a PH appot, de kb 1 hónapja kukáztam mert teli lett vele a hócipőm. És inkább nyitom meg böngészőből a fórumot. És most akkor mi lesz? Jönnek értem a TEK-esek? :D
    De mondhatom neked a banki appot is: megy rendesen a telon, de messze nem látok annyit az app-ban, mintha megnyitom böngészőből. És ha bizonyos infók kellenek akkor muszáj úgy megnyitnom. Tartok tőle hogy ez más banki appoknál is így van.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • illjo

    senior tag

    válasz k-adi #278 üzenetére

    Hát ha csak erről menne a vita, akkor semmi gond nem lenne. Hanem a gond azzal van, hogy akik ilyeneket használnak, azokat itt (is) b..gatják agyba főbe. Írht itt bárki bármit, a cd-t berakták oszt' forog. Valahogy az az elképzelés, hogy álljon ki minden ilyen telefont használó a nyilvánosság elé és vallja meg : igen, nagyon hülye voltam, hogy ilyent vettem. Szánom-bánom hogy ennyi pénzt elköltöttem erre, mikr mindenki tudja, mennyire sz--r. Azonnal el kell hogy adjam a nyomott árán. Mert olyan biztos nem létezik, hogy ha mérlegre teszi az egyéb képességeit a telefonjának, akkor még úgyis megérte. Ha nem, akkor meg úgy járt. De hogy ez miatt mindenki hülye? Nem is használt soha a legtöbb személyeskedő acsarkodó ilyen telefont. Ha valakinek nem fontos az nfc fizetés, ami valóban nem megy (még) és az adott személy soha nem is akarta használni. Akkor minden mást meg tud oldani máshogyan, mert olyanokat használ. Vagy ha nem, mérlegre tette jó esetben mit nyer, mit veszít a hms telefonnal. Vagy próbálja leplezni hogy hülye volt. De nem fog bemenni más topikokba reklmozni, mint a legendák szólnak, csak esetleg próbálja leplezni a hülyeségét és azt mondani jó ez..Mikor rászállnak.. Annyi féle ember van... De attól mi mind ilyenek vagyunk?? Én nem akartam megoldani, megoldottam úgy, hogy minden is menjen. Mondjuk nekem csak egy sz..r lite om van, de akkor is. Most pocskondiázzam azokat akik megveszik a legújabb iphone okat, samsungokat 500k ért mikor a seggük kilóg a gatyájukból? Kit érdekel...

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák