Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • illjo

    senior tag

    Az én konteom szerint, meg sztem sokan másoké szerint is, a Honor eladása a huawei mobilüzletágának átmentése. Én annyira nem veszem be, hogy egy államilag vezérelt országban, bármennyire is a külvilág felé ezt akarják mutatni, szabad, önálló cégek vannak. Kína, miután a pénzéhes és piacéhes vezetó nyugati hatalmak beengedték a piacaikra, elkezdte magát kapitalistának álcázni és az említettek ezt nagyon el akarták hinni, hogy így van.Most kezdenek csak 'rájönni' főleg az usa, miután külső sávban, index nélkül előzni kezdtek, hogy hohó ezek kommunisták, kémek stb stb
    Én nem lennék ellenére bármitől függetlenül, ha a pl honor a huawei örökségeként jó telefonokat gyártana, nem szállna be a túlárazási versenybe. Gms el ellátva😃
    Vagy üsse kavics, hms el, de akkor az aztán olyan legyen, hogy könyörögjön a pórnép, hogy azt akarja ő is, mert olyan tudású apookat, szolgáltatásokat ad, hogy a google beadja az ipart😃 Szóval legyen sokkal jobb. Ez nyilván egyelőre utópia. De nem lenne baj, ha valaki végre megversenyeztetné a googlet, az egészséges tud lenni.

    https://logout.hu/tema/google_szolgaltatas_gms_huawei_telefonokra/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák