Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci.M

    senior tag

    válasz Füleske #23 üzenetére

    Az "erősen" butított az tényleg túlzás, de ha volt már a kezedben MI (nem T) akkor tudnád miről beszélek.

    Jó telefon a Poco, de egy MI után azért anyagminőségben sajnos visszalépés. Az F2 pro-ban levő pop up kamera pedig no comment. Telefonban nem sok helye van mozgó alkatrésznek. Nem, nem 16 éves kislány vagyok aki állandóan szelfizik, de az arcfelismerést szeretem, be van kapcsolva a telefonon.

    QI: Igenis alapnak kéne már lennie 60ezer feletti kategóriában akár használod akár nem. Rengeteg ettől haszontalanabb dolog van ami alap már sok telefonban.

    Amíg nem volt Mi9-em én is hülyeségnek tartottam, de rá kellett jönnöm, hogy nagyon kényelmes és hasznos. Autóban nem kell a vezetékekkel bajlódni, az irodában csak rárakom a QI töltőre és már tölti is, ha hívnak leveszem, nem lóg a kábel stb. Nem kell mindenhol ezt erőltetni, otthon mai napig 2A-es buta töltőt használok, estére tökéletes.

    Amúgy én nagyon szurkolok, hogy kiadjanak egy olyan Poco telefont ami nekem is megfelel, szivesen maradnák a xiaomi családban, de jelenleg egy használt Oneplus jobb alternatívának tűnik.

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák