Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz vicze #50 üzenetére

    Jaj, félelemkeltés BT osztályokkal, ezen jót röhögtem. :D Még ha politikusokról beszélnénk akkor talán egyet is értenék, de most komolyan ki nem szarja le, hogy az AirPods-ban 2 vagy 10mW a BT teljesítménye? Ahogy már mondtam ez egyáltalán nem arról szól, hogy attól a pár mW-tól minmeghalunk, hanem szerintem (és látszólag egyes ezzel foglalkozó kutatók szerint is) nem a legjobb tendencia az, hogy egy kis extra kényelemért egyre több wireless kütyüt aggatunk magunkra és a nap nagy részében aktívan használjuk testközelben. Ezen pedig az sem enyhít, hogy a tőlem 10 méterre levő router ennél többet sugároz (az már más kérdés, hogy hozzám abból mennyi jut el), sőt ha valami akkor ez sokkal inkább megerősít abban, hogy legalább az agyamtól néhány centire ne tartsak ilyen eszközöket folyamatosan mert az EM szmog szintje már amúgy is magasabb, mint amit szeretnék.

    Értem én, a jelenlegi adataink alapján a BT sugárzása túl alacsony energiájú ahhoz, hogy kimutatható károsodást okozzon (ehhez képest egyszerűbb élőlényeken már kimutatták, de ahogy már írtad ez nem számít, nem is tudom miért nem kizárólag emberi kísérleteket végzünk minden területen). A lényeg, hogy így nem is kell ezzel foglalkozni. Nem mondom, hogy egyetértek ezzel a nézettel, de elfogadom, hogy van aki így gondolkozik. Ahogy írtad korábban, van aki szerint lapos a föld, vagy éppen tagadja hogy létezne bármilyen klímaváltozás. Nem értek egyet velük, de teljesen fölösleges vitába szállni (az önbizalmukat azért néha irigylem).

    "Ez megint csak a végtelen hozzá nemértés és valamiben "hívő" hozzáállás semmi más 0 tapasztalat alapján."

    Hogy honnan veszed a 0 tapasztalatot arról fogalmam sincs, de biztos jobban képben vagy a saját tapasztalataimmal mint én. ;) Amúgy tudom, nagyon picivel jobban szól mint az EarPods (amiből mellesleg nekem is van, nem kell bemutatni, hogy mennyire "minőségi" hangja van) és így azonnal egy audiofil eszközzé avanzsált a 160 dolláros AirPods. Én kérek elnézést, tényleg ez a legjobb vásár valaha. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák