Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Felesbandi

    senior tag

    Birom egyebkent, hogy ha valaki negativ kritikat mer megfogalmazni egy kb. 300+ ezres mobillal kapcsolatban, az automatikusan kopkodesnek szamit es az illeto egy hater, aki csak arra vart, hogy a markat szidva kielhesse magat.

    Nezzunk egy peldat:
    iPhone 11 Pro 64 gigasan kb. 340-be faj Alzanal. Ha ez nekem nem eleg, vehetek 256-osat ugyanitt kb. 400-ert. Azt ne mondja nekem senki, hogy ezert a tarhely bovitesert 60-at elkerni nem lehuzas.

    Azt is ketlem, hogy azert 64 giga az alap, mert "olcsobb" opciot szeretnenek kinalni azoknak, akiknek nincs szukseguk tobbre. Szerintem azert 64 az alap, mert sokan vannak, akiknek az mar pont nem eleg. Viszont a 128 giga mar pont eleg lenne a 256 meg lehet, hogy foloslegesen sok. Akkor miert nem kinalnak 128-as verziot "csak" 30k felarral, ha mar annyira akarnak kedvezni a kisebb tarhely igenyu embereknek olcsobb opciokkal?

    Ertem en, akinek kell a nagyobb tarhely, az megveszi azt a modellt, akinek meg nem tetszik a felar, az vehet mast, vagy vehet 64-est. Ettol fuggetlenul ez meg tovabbra is egy teljesen jogos kritika marad egy 300+ ezres mobil eseten. Plane ugy, hogy ha 64 giga nem eleg, akkor 60-at kell rafizetned a nagyobb tarhelyert, mikozben mas gyartoknal joval olcsobban lehet boviteni.
    Lehet, hogy a "mas gyartok" nem feltetlen premium kategoriasok, de amig ervek vannak egy kritika mogott es meg a konkurenciara is lehet mutatni, mint pozitiv ellenpelda, addig annak a kritikanak van letjogosultsaga es nem haterkedo "kopkodes".
    Barki, aki ezt mashogy latja az egy markahu (vagy marka fanatikus) konszumer birka. Ugyanis tudatos vasarlo nem vedi azt a markat, ami jogos kritikat kap. Amennyit perkalok annyit varok cserebe.

    (MacBook-rol irtam, mielott meg Apple hater lennek.)

Új hozzászólás Aktív témák