Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    Ahogy látom a problémát 2 részre kell szedni.
    Az egyik,hogy az valóban pofátlanság,hogy az almás vastagceruzás árképzésnél eddig 64GB volt az alap.
    Ezzel szerintem senki sem vitatkozik,legyen az apple vagy android user.
    A másik probléma az,hogy a fentitől függetlenül vannak akik meg akarják magyarázni a 64GB-n is kényelmesen elférőknek,hogy akkor is kevés az,meg hogy akkor biztos nem használod a telefonod ha elférsz rajta.
    Én pl elég aktívan használom,de nekem mindenre elég az online használat (streaming,cloudba fel és onnan le),mert nem kell olyan helyen mászkálnom szinte soha,ahol lassú lenne mobilnet,netán nincs térerő.
    Hülye lennék azért mert nincs tele offline dolgokkal a telefonom és elférek?Ráadásul nem a 64GB korlátai miatt nincs rajta sok cucc,volt 128GB-s és 256-os telóm is,azokon se volt sokkal több cucc.Mert nekem nem kell.
    Személyes preferencia és felhasználói szokás kérdése kinek mi elég,kevés,vagy sok,de ettől még nem kell megmagyarázni a másiknak,hogy az kevés,mert neki nem az.Persze,van olyan akinek kell az 512 is,ezzel sincs gond,neki ez az igénye.
    De mint fentebb is írtam,azzal egyetértek,hogy ezért az árért dukálna a nagyobb kezdőtárhely (még akkor is ha én személy szerint nem nagyon használnám ki).

    [ Szerkesztve ]

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák