Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Perdedor

    tag

    válasz #04824576 #101 üzenetére

    Nem állítom hogy hibátlan, de ahogy te is említetted a fejlődés látványos. Még 5 évre visszatekintve is. Személyes tapasztalat hogy amikor először próbáltam a KDE-t akkor elég bugos volt. Most már eléggé kiforrott. Jó ideje használom. Az kölön pozitívum hogy nem átjáróház mindenféle hármbetűs bandának. Ez volt a fő indokom amiért beintettem a winfos vonalnak. Gyakorlatilag azért sincs rá szükségem hogy egy linuxos telepítőt kiírjak. A terület amin még szerintem hátrányban van az az office, meg a CAD. Ott a M$ még mindíg megkerülhetetlen. Az meg személyes szempont hogy szeretek terminálban pötyögni. De aki nem, az is kényelmesen elvan egy Mint-en. Aki Linuxozásra adja a fejét, az is fog gubancokkal találkozni de ha mérlegre tesszük, az egyik oldalon ott van egy jelentős részben közösségi fejlesztésű, nyílt forrású platform, a másikon meg egy multinacionális cég zárt rendszere, ami bétatesztelőknek használja a Home verziót használókat, ráadásul ipari méretekben tolja az adathalászatot. De aki az utóbbit szereti, vagy egyéb okok miatt arra van szüksége, természetesen használja egészséggel :)

    I am not a conspiracy theorist. I am a bullshit analizer.

Új hozzászólás Aktív témák