Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Noukoum #70 üzenetére

    Bocs, de te miről beszélsz? Én nem - csupán - zenehallgatás miatt használok telefont. Lehet ez számodra meglepő, de szoktam vele telefonálni is. ;) Viszont, ha már okostelefon ill. némi képzavarral élve digitális svájci bicskáról beszélünk, akkor azon bizony - egyelőre - helye kellene, hogy legyen a jack-nek is.

    (#72) hogabesz
    Bocs, de ez a lovaskocsis párhuzam nem épp a legszerencsésebb. A hasonlat talán abban az esetben lehetne helytálló, ha a gépkocsi megjelenésével a legmenőbb lovaskocsikat készítő cégek / emberek - egyik napról a másikra átálltak volna gépkocsi gyártásra. Lett is volna parasztlázadás. :)
    De, hagyjuk a múltat! Szerinted mi lenne, ha holnaptól minden gyártó leállna a belsőégésű autók gyártásával, mondván, ott a villany, azé a jövő, tessék azt venni, mert egyszer jó lesz. Az más kérdés, hogy most még messze nem az. Nos ugyanez a helyzet a bt-vel. Rohadt nagy a kavar a különböző codek-ek körül, az ilyen fej- / fülhallgatók elég drágák (főleg, amik nem csak SBC-t vagy aptX-et tudnak, hanem ne adj' Isten aptX HD-t). És akkor ott van az üzemidő ...
    Egy szó, mint száz: jussunk el oda, hogy egy fülhallgató (!) tudjon kb. 30 órát, ne legyen jelentősen drágább, mint a vezetékes társa, és hangminőségben se maradjon el attól. Ha, az előbbiek teljesültek, - részemről - mehet a jack.

    (#81) erahurka
    +1 - erről beszélek én is

    (#82) sfdrakex
    " ... akinek kell jack, olyan telefont vesz ... "
    Ember, nem érted, hogy szép lassan nem lesz választás?
    Egyébként, ha a gyártók (mondjuk a Samsung) bátrak lennének, akkor kihoznák ugyanazt a készüléket jack-el és jack nélkül is. Izgi lenne megnézni, melyikből fogyna több ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák