Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz Lecs@ #43 üzenetére

    Egyébként 290.000 Ft volt a kettő. Mivel éppen akciósan fogtam ki a fülest, így "csak" 110.000 Ft volt. Mondjuk, ha nem akciós, akkor is megveszem, mivel a hangzás, amit a telefon tud, azt kár veszni hagyni. Egy füles meg hosszú évekig füles marad, sokkal jobb "befektetés", mint egy telefon.

    A lényeg ettől még nem az árakon van, hanem azon, amit a telefon tud nyújtani felhasználói élményben. Röviden: android téren a legjobb kamerával rendelkezik, a legjobb hangzása van, kifogástalan az anyaghasználata, kiváló minőségben rögzíti a képet, de főleg a hangot hangot ([link] és [link], elhiheted fülsüketítő koncert volt és milyen szép a hangja), ilyen jó képstabilizárot még telefonban nem láttam (és inkább nem sorolom, hogy miket használtam az utóbbi időben, de röviden: az összes csúcstelefont). Kb ennyi. A jelenlegi legjobb telefon, amit a multimédiára kihegyezett userek el tudnak képzelni jelenleg. Ezen nem kell sok mindent magyarázni. Azt már meg sem említem, hogy alapból 64 GB-os belső háttere van (igaz EU verzió csak 32 GB lesz tudtommal).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák