Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz k.kristof #28 üzenetére

    A kod olyan, mint pp regisztracional, neked ez mar nem info, de talan masnak igen.
    Tehat a kod egybol eljut a bankodig, csak egyes bankok nem is teszik elerhetove a foglalasban levo teteleket, masok a teteleket igen, de a "sallangot", a megjegyzest peldaul, azt nem. De van ahol netbankon is megtalalhato azert, csak mashol kell keresni.
    Az viszont mindig igaz, hogy a bank mar latja a teljes tranzakciot, tehat ha felhivod a bankod telefonos ugyfelszolgalatat es be tudod azonositani magad, akkor azonnal megtudod a kodot. Es altalaban - par kisebb penzintezetet kiveve - 0-24 elohangos operator az van.

    zsigus: Abban, hogy a masik oldal, a szolgaltato is elfogadja, mig a paypalt NEM. Nekem is van paypal, van iCsekk es van MCM, ezekkel tudom lefedni az osszes fizetesemet... Mondjuk en nem vagyok para's, ha egy Amerikaban is meghonosodott szolgaltato van a tortenetben, ott egy kicsit mas a penzugyi kultura, nem tartok attol, hogy egyszer csak megkarositanak (persze allando fizetesi engedelyt nyilvan esszel kell osztani, mert onnantol mar nem az o saruk, ha engedted, me'g ha nem is akartad, kb. ez az egyetlen amire vigyazni kell, csak egyszeriekkel nincs mitol tartani).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák