Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz djozsi #12 üzenetére

    "iPhoto, ennek a megfelelője a Live Photo Gallery, ezen a vonalon sokkal erősebb az apple, még a 2010es se lesz sehol az iPhotohoz képest."
    na ez különösen érdekes, pont Mac-es ismerősömet láttam nagyon meglepődni, hogy milyen klasz a WLPG. :D de kész vagyok a konstruktív vitára, mi az ami hiányzik a Live-ból és az iPhoto tudja?

    "iDVD, az emlegetett dvd szerkesztő. Úgy tudom ennek sincs wines alternatívája."
    Windows DVD Maker

    "iWeb, ez a honlapsablonos cucc, nem használtam még, nem tudom véleményezni. Erre sincs wines megfelelő ingyen."
    bétában már van.

    "Csak látszólag ingyenes csomag amúgy, az ára bele van számítva a gép árába, többek között az ilyenek miatt kerül egy macbook 2-szer annyiba, mint egy azonos teljesítményű laptop."
    itt az nem stimmel, hogy azokon viszont van Office Starter, meg le lehet tölteni a Live csomagot, így rögtön kompenzálódik.

    és azt se felejtsük el, hogy a Live csomag majdnem mindegyik összetevőjéhez tartozik egy cloud szolgáltatás is (SkyDrive-Photo Gallery, Messenger, Hotmail, Office Web, stb.), míg az iLife egy standalone csomag.

Új hozzászólás Aktív témák