Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz doc #14 üzenetére

    nem is írtam mást, minthogy szokatlan, illetve idegesítő. mondjuk nekem ubuntu alatt is első dolgom volt visszatenni őket a jobboldalra. egyébként magyaráztak mindenfélét a fejlesztők, de igazából annyi a lényege, hogy a következő kiadásban jobb felülre akarnak valami gesture area-t tenni, és attól nem férnének el a gombok. ez meg tökre hidegen hagy, semmi szükségem olyan kezelőszervekre, elég bőven a három gomb, azokat szoktam használni, nekem így kényelmes.

    (#22): hát nem tudom miért alap a 4 giga... nekem most 3 van a gépben, amiből levesz még a vga is magának valamennyit, de nemhogy ezt nem használtam ki sosem, de még az előző gépben levő 2 gigát sem, vista alatt játék közben sem (swap-ot már évek óta nem használok, főleg laptopon). múltkor kipróbáltam, hogy mennyire lassul a gép attól, ha megnyitok 5 darab 16 megapixeles 24 bites TIFF képet, majd elkezdem őket bemásolgatni egy 10000x10000-es felbontásúba, miközben a háttérben megy egy 720p bluray film, meg a böngésző néhány lappal, skype pidgin, qq, és még így is alig lépte át az 50% memóriahasználatot. mi a csudát tudsz te csinálni, amihez 4 giga kell? :)

    tomy8614: igen, azért írtam az androidot is, mert az lényegében ezt csinálja, annyi különbséggel, hogy a háttérbe kerülő programok (fogyasztási szempontok miatt) általában alvó állapotba kerülnek, de ugyanúgy megmaradnak a memóriában. win alatt ez másképpen megy, de a superfetch (vagy minek hívják most ezt) miatt hasonlóan sok memóriát tud fogyasztani, ami miatt évekig ment a sírás, mostanra már talán kezdik megszokni az emberek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák