Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz a.sebi #12 üzenetére

    "es igy ki veszi meg a symbianos ocsmany pv t3lefont? inkabb varna a userek a wp 8 asra.. "

    Ha olvasnál külföldi fórumokat tudnád sokan érdeklődnek iránta és vennék meg. Én magam már március végén reméltem hogy hozzájutok, de nem volt még más konkurens példákhoz viszonyítva a pocokon. Még most sem igazán kapni csak internetes áruházból. Május elején igérték aztán elindult egy-két helyen június elején. Hidd el nem erőlteti a Nokia, mert a WP-ra épít.

    Csak megjegyzem én azon kisebbséghez tartozom (bár vagyunk egy páran), akik így ezzel a rendszerrel/Symbian-nal/ akarják (esetleg késöbb Androiddal menne nálam), és szerintem, ha ősszel kijön a WP-s PV akkor a 808-as gyártását le is állíthatják, aminek a gyártását nem nyomták fel a mai napig sem és nem is fogják. Szerintem hiánycikk lesz hamarosan, hacsak nem változik a Nokia hozzáállása e-téren.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák