Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pirosász

    aktív tag

    válasz DraXoN #11 üzenetére

    Hát én nem tudom.Egy bőrt ismerek ami nagyon gyűjti a zsírt,a műbőrt.Abból is azt a kínai piaci okádék fajtát.Nem rémlik,hogy otthon tiszta tapi,ujjlenyomat volna a bőrfotel,vagy a bőrkabátom.A fotózással kapcsolatban sincs igazad.Tudod hány ember lett amatőr fotós a 808 miatt?Vett egy 808-at,mert jó a kamerája.Elkezdett fotózni vele,majd rájött hogy ezzel szórakozás fotózni.Pláne ha még az is kiderült róla hogy tehetsége is van hozzá,rengeteg érdekes,vagy szép kép született.Ez a jó ezekben a mobilokban.Ha nem lett volna 808,ezek a képek nem születnek meg,ezekről az emberekről nem derül ki,hogy van tehetségük.A kis kompakt bent pihenne a fiókban,azt nem vették volna elő csak úgy spontán soha.Behozza a fotózást az átlag emberek közé,akik közül egy-kettőről kiderül,hogy hoppá tehetséges.Az 1020 is fog ilyen embereket "felfedezni" akiknek hasznos lesz egy ilyen tartozék,és ők nem akarnak venni 150ezerért egy fényképező gépet,csak a hobbijuk miatt.

  • Pirosász

    aktív tag

    válasz Retekegér #26 üzenetére

    Látom nem jött át,hogy mit írtam.Nem amatőr fotósok veszik,hanem átlag emberek,akik általa amatőr fotósok lesznek.Intenzívebben elkezdenek fotózni,de nem fognak venni egy gépet az 1020 hatására,inkább beszereznek egy ilyen tartozékot.Érted?Ez volt a 808-nál is.Ilyeneket vettek emberek a telefonjukhoz.[link]
    Ez a 200ezres duma meg minden telefonnál.....Tudjuk hogy durvák a nyitóárak,azt is tudjuk,hogy karácsonyra 160 körül lesz.Miért kell mindig meglepődni.Melyik csúcs teló kezdett 150 ezren,az elmúlt egy évben?Egyik sem.Z hú de drága,S4 hú de drága,One hú de drága.Lumia 920 220ezren kezdett."megőrültek iPhone árban van,Úristen,elmennek a ......"Azt most meg lehet nézni.Nem tudom mit kell ezen lovagolni mindig.Feltételezné az ember,hogy aki ide jár az tisztában van,hogy a nyitóár mindig horror ár.

Új hozzászólás Aktív témák