Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz1000

    tag

    válasz OPiiPO #5342 üzenetére

    mea culpa, jogos, használnom kellett vna a keresőt. megnéztem vagy 30 videót a telóról és átnéztem az XDA-t.
    bevallom kicsit kipukkadtam...az a gond az LG telókkal h nagyon szeretik hinteni a marketing bullshitet amit a vloggerek vissza is szajkóznak és ezért nagyon sok az ellentmondás
    állati nehéz kiszaszerolni hogy mi az igaz.

    olyan tulajdonságait a telónak ami sok embernek szimpatikus lehetne, meg alig említik.
    itt van ez a cinevideo/log/lut téma. mindenki elszajkózza a marketinget h ez mekkora király.
    de hogy a gyakorlatban hogyan lehetne ezt egyszerűen használni arról már nem sok infó van.
    most hoztam MM-ból pár cinevideós snittet. Vegas Pro 13,14,15 be nem ment be. végül a 16 tudta kezelni a file-okat
    és akkor még a lut-olásról nem is beszéltünk, mert gondolom a készülékhez nincsenek dedikált lut file-ok...?

    magáról a fényképezőről is rengeteg az ellentmondó vélemény.
    most láttam egy olyat, hogy ezen már a szenzorról HDR formátum jön le... tehát nem szoftveresen történik.
    most akkor ez azt jelenti h sportfotónál is mehet a hdr, mert úgy is csak 1 darab képet csinál a szenzor?

Új hozzászólás Aktív témák