Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Strucc #173 üzenetére

    az s6 edge plusnál van az előny, mert sokkal erősebb, az exynos köröket ver erre a közép-felsős 808-ra, a kijelzője jóval jobb hiszen sokkal jobbak a feketéi és jóval jobban átható erős napsütésben (bár én ips párti vagyok, de kisebbségben vagyok ezzel és egyébként is az árról volt szó és a samoled "többet ér" a piacon), üzemidőben szintén sokkal erősebb, jobb a support (hivatalos és nem hivatalos is) és azt most nem tudom, hogy pl a v10-ben van-e UFS 2.0 és LPDDR4 (utóbbi gondolom igen), de ha nincs, az is megtolja nem kicsit a samu szekerét.
    iphone-hoz meg hülyeség hasonlítani, azon ios fut, már szoftveres sajátosságokkal és már hardveres körítéssel és követelményekkel, akinek azon rendszer előnyei elengedhetetlenek, azoknak nem opció sem a v10 sem semmi más, akinek pedig a korlátok elfogadhatatlanok, annak jobb vétel egy középkategóriás androidos készülék is. de majd a számok döntenek, megnézzük a következő negyedévekben mit tud az lg és a v10, addig csak fölösleges vita menne.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák