- [Re:] Könnyű és légies lett a Mi 11 Lite széria
- [Re:] Huawei P20 Pro - profit csinál minden fotósból
- DIGI Mobil
- [Re:] Samsung Galaxy A52 - royal cuvée
- [Re:] Huawei P40 lite - kényszerpályán
- [Re:] Két új Poco érkezett - jönnek Magyarországra is!
- Azonnali navigációs kérdések órája
- [Re:] Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- [Re:] Kisebb csíkszélességű chipet nem, nagyobb kamerákat viszont kaphat az iPhone 13
- [Re:] 2019-es Nokia vált Android 11-re
Hozzászólok Aktív témák
-
Micsurin
veterán
...oszt a beleragadt zsírt meg elpárologtatja az UV fény?
Valahogy nem hiszek ebben a fertőtlenítésben..., finoman alkohollal letörlés inkább."Have a care, warlock. Remember what happened to your precious Shadow Council. I can crush your skull in an instant, and then where will your destiny lie?"
-
Micsurin
veterán
-
<Adamsky>
veterán
" ... zenei téren kell a legnagyobb kompromisszumot kötni, ha valaki ezt a fülhallgatót választja." - és ezek után a teszt végén egy:
Nekem ez így kissé logikátlanAmennyiben Emui 9-es telefonod van, és nem megy a Google Pay contactless payment, írj rám kérlek.
-
pusszycat
veterán
Mutatós darab. Ami a baciölő hatást illeti, megmondták h a sok kézmosás többet árt mint használ. Legalább is régebben. Folyton változnak a dolgok. Eddig még nem ártott meg egy füles sem a fülemnek.
" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black :)) --> Amazfit T - Rex Black
-
Gulyásleves
csendes tag
Az UV fényt a tizenakárhányezres Tronsmart Onyx Free is tudja, bár nem tudom mit ér, ha pl. a fülzsírt nem oldja. Arról kár, hogy nincs teszt, nekem bevált.
Galaxy s10e - Nintendo Switch - ősrégi Core 2 Duo asztali gép
-
AliceWake
HÁZIGAZDA
válasz
Gulyásleves #8 üzenetére
Jesszus, fiúk, az UV fény nem takarítónő
Csírátlanít Sterilizál. Fertőtlenít.[ Szerkesztve ]
Non omnis moriar.
-
moleculez
addikt
Végülis felmerült az igény az öntisztito fülesre
A világ minden problémája az oktatás hiányára, vagy minőségére vezethető vissza.
-
janeszgol
veterán
Pirospont a jó beszédhangért. Ez elég ritka. Pláne, hogy az utcán is simán használható. Szintén ide tartozik az 5-6 órás üzemidő. Az átlag 4 óránál több, ezért is jár a plusz pont.
Viszont az, hogy a töltőtok csak kétszer tölti fel, na az nem okés. Átlag négyet szoktak hagyni a többiek. Nehogy ne férjen már bele egy picivel nagyobb akku. Most oly minden, hogy 400 vagy 800 mAh-s akkut viszek magammal a tokban. -
7Heads Drago
veterán
30ért nekem nem tetszik. Lehetne szerintem vicc kategória is...
Kérlek mostantól ne telefonálj, ne írj, ne keress! Énekelni tanulok, király kell az országnak.
-
GSP
tag
A fül azért megmarad?
~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~
-
pusszycat
veterán
A 0.1 % arra van, ha mégis elkapsz valami bacit ne tudjál perelni, mert akkor azt mondják pont kifogtad.
" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black :)) --> Amazfit T - Rex Black
-
evo87
senior tag
Én nemrég beruháztam a tesztelt füles kisebb verziójára, az FN-4-esre. Annyi, hogy abban nincs a bacigyilkos csodatok és a tok csak vezetékkel tölthető. Ellenben 24.000-ért nagyon is megérős darab szerintem, és a teszt szerzőjével szembemenve azt mondom, hogy jól beállítva igenis kellemes a hangzása.
iPhone 12 64GB / Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8
-
Plug Life
tag
E. coli a hangszórórácson? Hú b+ 😂
-
Pietro68
újonc
Nekem is van ilyen fülesem, és a hangzását egy Sony WH-1000XM3 csúcs fejhallgatóval tudom összemérni (olyanom is van). Nos, természetesen nem azonos kategória a hangzásuk, de ez a füles is nagyon jól szól. Csak jól kell a fülbe dugni.
-
zsoltip
senior tag
Üdv Fórumtársak.
Ami miatt a sok konkurens helyett emellett tenném le a voksom, az a mindkét fülesen növelhető és csökkenthető hangerő. Ha jól értem a szoftverrel akár a jobb és bal oldalra is beállíthatom pl. egy érintésre a növelést, kettő érintésre a csökkentést.Valóban így van, jól értem?
Milyen konkurens tudná még ezt, amiről én nem tudok?
Köszi,
zsoltip -
droti25
senior tag
Kaptam egy ilyen fülhallgatót amit ki is próbáltam de ilyen árban egy vicc ez a fülhallgató.
Egy 6 ezer Ft-os Redmi Airdots köröket ver rá hangminőségben. Gondoltam emiatt dobom a Redmi-t de az LG megy a háztól 😃
Ha vkit érdekel esetleg írjon...Intel i5 4590,Gigabyte GA-B85M-D3H , 16GB Corsair Vengeance DDR3 1600MHz CL10 KIT , GTX 1650 Super Palit StormX OC
Hozzászólok Aktív témák
ma Az egyik legkényelmesebb és legkompaktabb vezeték nélküli fülhallgató mutat újat az árkategóriájában, de nem minden téren kiemelkedő.
Állásajánlatok
Cég: Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Város: Budapest
Cég: Netrix Internet Kft
Város: Budapest