Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz dinin #38181 üzenetére

    Ez a 2.3-ban már azonnal történik? Roppant idegesítő számomra is. Meg az is, hogyha rezgés közben veszed fel, a telefon még befejezi a rezgetést, amit persze hatalmas búgásnak hallanak a túloldalon.

    Viszont valami nagyon szívja az akku-t. Csak tudnám mi. Nem bír ki egy napot sem, ha esetleg közben akad pár órácska beszélgetés...

    Még egy érdekesség, amit más telefonoknál még nem láttam: hazaérve bekapcsoltam a telefont (ami addig jut el, hogy LG logo, és kikapcs, lemerülve), rögtön rá is dugtam töltődni, ekkor jut eszembe, hogy a SIM kártyát vissza kellene raknom bele, mert munkahelyemen kicseréltem, hogy azért ha fontos, maradjak elérhető. Tehát a gép bootol, hátlap le, akku ki. Majd az N82-vel is ugyanez, de ekkor néztem egy nagyot, mert mikor újra megfogtam az LG-t, hogy majd jól belerakom a kártyát, azt láttam, hogy nem zavartatja magát, folytatta a boot folyamatot...összeraktam, de sajnos a SIM kártya feloldása ablak végtelen ciklusba került, a telefon meg lefagyott...sebaj, újraindítás után már ment minden tovább. Csak meglepődtem, hogy nem kapcsolt ki, mikor kivettem az akku-t belőle...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák