Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Latza

    aktív tag

    válasz samu74 #10290 üzenetére

    Izé, én csak úgy felvetettem a ragasztós ötletet, fogalmam sem volt róla, hogy egyáltalán megvalósítható-e... :Y
    Ezek szerint igen. :B

    A jövendő vásárlóknak csak annyit mondanék, hogy nekem még mindig sokkal jobban tetszik ennek a készüléknek a formája mint bármelyik másiké és szerintem a belsőt sem érheti túl sok panasz. Az app2sd mondjuk szükséges, ha valaki nem csak a legalapvetőbb programokat akarja feltenni és a RAM is lehetne több, de a használhatóságot tekintve (2.1-el) nagyon jó választás.

    Más: tapasztalta már valaki, hogy a Marketről letöltve bizonyos appok (eddig konkrétan kettő ilyennel találkoztam) hibásan települnek fel és nem hajlandók működni? Nekem pl. a MaplePainttal van ilyen problémám, install közben hibával leáll a Market és app helyett csak egy ronda parancsikon jelenik meg, amit a működésképtelen progival együtt uninstallal lehet eltüntetni.
    2 tippem van: vagy az app2sd okozza vagy a magyar rom (a görögön gond nélkül futott). A másik ilyen "magyar" sajátosság, hogy az LG Homescreen időnként szeret kérdezősködni (Az LG Home működése leállt; Bezár/Várakoztat). Lehet, hogy a régebbi görög rom stabilabb volt, vagy az app2sd okozhatja? :U

    Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

Új hozzászólás Aktív témák