Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exilax

    csendes tag

    A következő problémám lenne!A pc suite szerint az eszköz nem válaszol ami igencsak érdekes, mivel amikor feltelepítettem (kb két hete), akkor még válaszolt -azóta se, jó lényegtelen amúgy se használom, gondoltam majd frissítem az updaterrel!Érdekes módon ennek már válaszol talál frissítést is rámegyek h frissítés erre bejön ez a gyönyörűszép zöld keretes ablak 25%-nál megkérdezi akarok-e biztonsági mentést, természetesen ha nem akarok azonnal kilép (k*rvajó) ha meg akarok akkor 40%-nál megáll és úgyis marad 9 percig vártam kb ami már rég abnormális, de semmi...Mit kéne tennem?Valakinek ötlet?

    ja majd elfelejtettem win7 x64em van!
    Ami egy ideje nem képes másolni/olvasni 900 kbnál nagyobb sebességgel semmire ami pendrive vagy memkari, természetesen hozzá nem nyúltam egyik napról a másikra csinálta, sőőőt volt olyan h kínomban egy pendriveot végigdugdostam az összes slotba és az egyikben csodák csodájára működött 4mb-al az írás és 11 mb-al az olvasás mondanom sem kell másnap már ismét csak 900 kb írás olvasás minden sloton!!!
    Ezzel vajon mit lehet kezdeni?Van-e köze ahhoz h megáll ez a csodás updater?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák