Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz hackeeeee #35109 üzenetére

    A szervizes mondta,hogy mikor a telefont cserélik,akkor a kártyámat is cseréltessem mert nem valami új szegényke! :::::Mondom a Vodánál,mikor mentem az új telefonért,hogy mit üzentek a szervizesek! Oksi mondták,de ha talál jelet,és használható,akkor fizetős,és drága a csere! Mondtam,hogy míg itt vagyok pár hónapot addig marad! Aztán úgyis lépek tőlük!

    Ja a Procim az újban már nem annyira húzható! 800 fölött fagy! Ha arra gondoltál még a sok gonddal! Csak a kamera ami nem bírja a proci tuningot,és az aksim ,nem szeret minden romot! Ennyi a bajom! Egyébként király! :C Megkapja a f,kódot lassan aztán marad! Ez már cserélt telefon! A régim vacak volt,amiben cseréltek alaplapot,kijelzőt is nagy nehezen,mikor meg tuti jó lett volna,nem adták oda,hanem választanom kellett a polcról egy zsír újat dobozostól! :Y Pedig az jobban húzható volt,és bánom,hogy az aksiját nem szereztem meg valahogyan! Kellett volna valakitől kérni egy repedtet,cserébe,és odaadtam volna az újat amit még nem raktak telóba! A régim jó volt,és nem repedt! :W

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák