Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz jooker82 #5403 üzenetére

    biztos, hogy ditektben így nem tettem/teszem, inkább az a helyzet, hogy néhány ember véleményét fenntartásokkal kezelem, viszont erre meg okom van, például a korábbi telefonjával kapcsolatban olyanokat kérdezett és írt privátban számomra, ami miatt nem vehetem mérvadónak a néhány napos/hetes "tapasztalatát", ami alapján lehúzza a korábbi telefonját, és isteníti az újat - függetlenül attól, hogy milyen telefonja volt, és milyen van most, tehát szó sincs arról, hogy kimondott típus - akár a g - jelenlegi használóit üldözném!
    hidd el, te - és sokan mások - is így gondolnád/gondolnátok, ha látnád/látnátok adott levelezéseket...
    ezek ellenére sem szoktam leírni senkiről nevesítve, hogy mi a helyzet!
    ettől függetlenül, jelenlegi g tulajnak is segítettem nem is egynek privátban is - akár igazolhatják is -, szóval nincs problémám ezen téma lakóival sem, pedig ha privátban keresnek meg, úgy pláne szelektálhatnék...
    aki g-t hoz szoftverezésre, annak is olyan korrekt módon segítek, mint más típus tulajdonosainak! :)
    a telefonok kigyulladásával kapcsolatban; sok gyártó típusa (s3, s4, i5, one x...stb) kigyulladt, vagy rázott meg embereket, de rendre az a vizsgálat eredménye, hogy pocsék minőségű, után gyártott töltő, akkumulátor...stb volt az ok, és így nem is lehet csodálkozni, meg felesleges adott gyártót vqgy típust szidni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák