Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Pár éve azért váltottam, mert jobbak voltak a T-s készülékajánlatok hűséggel. Egyébként elégedett voltam a Telenorral, és ha készülék árakban is jobb lesz, lehet vissza fogok térni hozzájuk.
    Ezek az árak, vérlázítóak. Ne szépítsük, mert aki azt mondja 90-100k-ra várta előfizuval, azt is megcsapta a népbutítási hullám. :U 90-100k 2 év rablánccal? Az jó lenne? Szerintem meg nem. Elmondom mi lenne jó. Amikor kijött az LG Arena, 90k volt GSM-es garival, 120k volt függetlenül LG garival. A T-től pedig megvettem 2 év rabánccal 20k-ért Media Mania "L" csomagban. Ez talán 2007-2008 környékén volt.
    Ha ilyen és ehhez hasonló ajánlatokat kapnánk, egy rossz szavunk se lehetne, és azt mondom mindkét fél jól járna, mert ez a sikeres és hosszútávú üzlet elengedhetetlen feltéte.
    De amig a többség lenyeli a "békát", és megveszi rablánccal 100-120k-ért is, addig úgysem fognak észbe kapni.

    Most jelenleg csak és kizárólag a T jár jól, lehúzva a meglévő és új előfizetőit. Én ehhez nem fogok aszisztálni, és ennyiért nem hosszabbítok előfizut. Akkor megveszem inkább 20-30k-val drágábban függetlenül, és nyitva hagyom a váltás/hosszabbítás lehetőségét, mert "hülye azért nem vagyok". :B

    Kapkodni nem érdemes, mert kérdéses elég sok minden még. Főzött ROM-ok híjján, felhasználói oldalról való támogatás és fejlesztések nélkül, nem igazán lesz életképes modell. Azt meg egyelőre senki se tudja hogy ez melyik irányba fog indulni. Lehet jobb lesz mint Galaxy S2 esetében, lehet az is hogy zéró támogatást fog kapni, tehát korai lenne ezt még eldönteni. De 150k nyitó ár "lutrizni" nekem túl sok pénz, és egyébként is...Ez az ár nem egy vevőcsalogató nyitóár, hogy visszahozzák az elpártolt vevőket, és tudtommal most erre lenne szükségük. :U
    És meg lehet kövezni ezért, de ilyen áron sokallom, és inkább nyúlnék bele egy HOX-ba mint ebbe a bizonytalanba. S3-mat direkt nem írom, mert ez a modell olyan nekem, mintha nem is létezne, egyszerűen nem alternatíva. :B
    Egyszer nyúltam bele egy hasonló ismeretlenbe, mondván "támogassuk a Bada-t mert tök jó, és előlegezzük meg a bizalamat egy S8500 Wave1-el" amit nagyon versenyképes áron adott a Samu, de sajnos ez is kevés volt ahhoz, hogy 5 hónapnál tovább bírjam, és már akkor sejthető volt, hogy a nagyokhoz sosem fog felnőni, és maradni fog középkategóriás OS. Szóval az ismeretlennel, legyen az akár telefon vagy OS, nagyon körültekintően járok el. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák