Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mitics

    tag

    válasz TTTotya #11276 üzenetére

    Szimpi a leírások szerint, csak egy "bibi" van, ami miatt ki is esett a lehetőségek közül: nincs személyes kapcsolat. Csak egy iroda cím ügyfélszolgálat néven, de nem tudni, ezt lehet-e személye kapcsolatra használni. Lehet, egy telefont megér holnap. Megkérdezem, hogy garis probléma esetén be lehet-e oda menni. Esetleg megkérdezni, hogy tud-e EU-s telót adni. 88K szállítással. 4K-val több, mint a Part Nero-nál. Az egy jó toknak az ára :DDD Viszont 1+1 év a gari, míg a Part Nero-nál csak 1 simán. Viszont itt csupa jót írnak róluk. Ez bíztató és megérne +pár ezer pénzt nekem. Hát ha még EU-st is tudnának szerezni, az már maga lenne a tökéletesség :D Na jó, holnap kapnak egy esélyt és felhívom őket :DD

    Jaj de nehezen jutok dűlőre :(
    Holnap meg kéne rendelnem valahonnan végre. Holnap kell felhívnom a Part Nerot, hogy van-e EU-s és ha igen, mennyiért. Ha nincs, akkor gyorsan még 1-2 helyet. Ezt most találtam. Starmobil. Valaki vett már itt telót? Annyiban szimpatikusabb, hogy normális helyen van a kép alapján, egy üzlet a West Endben. + ez az egy hely, ahol odaírják, hogy ázsiai verzió. Mindenhol máshol nyomozni kell szó szerint :) A Part Neroról azt az egy negatívumot olvastam (többször), hogy elmentek, de amikor meglátták a helyet, inkább be se mentek :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák