Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz Rotate #7169 üzenetére

    Remélem, hogy ha már jön valami, akkor eleve 2.3.4 jön (hozzáteszem, nem érzem azt, hogy nekem húdeszükségemvanaGingerbread-re, egyszerűen csak kíváncsi vagyok) :)
    De ez a "kiadok egy 2.3.3-at hogy ne legyen nagyobb baj" nekem gyanús. Ha a G2x esetében tényleg 2.3.4-el foglalkoznának, nem látom reálisnak, hogy miért dobtak össze egy 2.3.3 verziót is külön, méghozzá valószínűleg egész jóra, mert XDA-n nem igazán láttam -még- rá panaszt. Szóval, furcsa na...de ez legyen az USA user group baja :)

    Tamasgal: Értem, amit mondasz, és részben oké, de azzal, hogy mások nevében állsz oda akár Telenorhoz, akár LG-hez, akár fogyasztóvédelemhez a saját működőddel, nem érsz el semmiféle saját részű pénzvisszafizetést, meg semmit se. (Viszont ha az én telóm ténylegesen minden rom-mal szar lenne, mint pár embernek, engem kifejezetten idegesítene, hogy egy rendesen üzemelővel szidod őket :D ) Ez az a hülye szitu, amikor örülni kell, hogy a saját készülékkel nincs gáz. Vagy, ha vissza akarod kérni a pénzed, akkor nem kell örülni :D (Egyébként nekem sem minden rom / bb párossal ment rendesen, de szerencsére lett olyan amivel stabillá vált, akárcsak a többségnek).
    Igazából csak ezt éreztem erős túlzásnak: "Tehát függetlenül mi lesz ennek a vége, sem mikrót, tv-t, sem semilyen huladékot nem fogok LG-t venni, sőtt az ismeretségi körömben is csak azért fogok lobbizni, hogy senki se vegyen LG-t."
    Főleg, hogy itthon van egy LG monitor (4-5 éves), egy LG tv (~2 éves), egy LG mikró (~10 éves), és egyikkel se volt baj még sose. Amivel volt, az egy LG combo drive. De azokról köztudott volt, hogy hamar haláloznak :D
    Szóval, csak azt akarom kinyögni, hogy persze, hogy nem normális a helyzet, de maradjunk reálisak (...vagy még az LG is visszaperel becsületsértésért :D )

Új hozzászólás Aktív témák