Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz BloodRay #6589 üzenetére

    Persze, tisztában vagyok én a többi gyártó sz*rával is, ezért is lenne elgondolkodtató, hogy mit vegyek helyette. Csak míg máshol optikai (helyenként sárgás kijelző), vagy egyéb negatív jellemző (melegedés, gyenge wifi jel, mittoménmi) található, addig itt nem tudnak felhívni. LG, sok telefonnal a háta mögött, csúcskategória, némi pénzmag. Mert ha veszek ötösért egy lelakott hulladékot, azt mondom jó, mit is várok én földi halandó.
    De tegnap azért hívogattam magam, hogy a PlayON HD lejátszóért jövő vevő biztosan elérjen, nehogy az legyen, hogy itt van a ház előtt, és nem ér el... :W Na ezek a helyzetek a rohadt dühítőek. És itt is van a kolléga (mycso asszem), aki inkább valami Nokiát használ, mert azon elérik.
    Na most komolyan, ez a kétmagos csúcskészülék? Ne röhögtessenek már... :U
    Ha meg a Tegra nem "szereti" a Froyo-t (ahogy az előbb olvastam valakitől)... akkor nem kell rá Froyo-t tenni, ilyen egyszerű. Ja, kellett a "világ első kétmagos okostelefonja" cím? Gondolom, valóban jó marketing cucc. Csak kitörölhetem vele a...

    Áhh, abbahagytam, hülye voltam, hogy megvettem. Soha többet LG, mondjon bárki bármit. :(

    suppe: én még emlékszem arra is, amikor az volt, hogy majd a 3D meg a Black 2.3-al jön ki, és akkor kapja meg a 2X is. Nesze. :D
    Egyébként nekem igazából nem is a 2.3 hiányzik, és szerintem neked sem. A most kint lévő androidok nagy része 2.2-es, a 2.3 nem hoz akkora változást, hogy annyira kelljen (nekem már volt hozzá szerencsém még Galaxy S alatt). Nem. Azért várjuk, mert hátha az már jó lesz, hátha fel tudnak hívni, és értesülünk is róla...

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák