Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz tami92 #36602 üzenetére

    Szerintem igen. Nem nyúl bele semmibe, ami bootloader-rel kapcsolatos. A build.prop fájlban módosít egyetlen sort:

    #!/sbin/sh if [ "$(grep telephony.test.ignore.nitz=true /system/build.prop)" == "" ]
    then
    echo "telephony.test.ignore.nitz=true" >> /system/build.prop

    Szóval ez azt csinálja, hogy a system/build.prop-ban megkeresi a telephony.test.ignore.nitz=true sort, és ha nincs ilyen, akkor beleírja.
    Valójában a kódban az utolsó sor végén azt láttam, hogy "propfi", de úgy nem igazán értem, hogy az a "fi" mi is...lehet, hogy a notepad-om "nézett félre" egy spec.karaktert beolvasáskor.

    SBMke: Nálam eddig teljesen korrektül üzemel, tetszik. Annyi, hogy néha nem akart kimenni alvó módba, de a Beállításokban, miután a képernyő kikapcsolásának késleltetését bekapcsoltam és Nincs-re állítottam, ez a gond megszűnt (pedig látszólag elég értelmetlen bekapcsolni és kikapcsoltra állítani, de bevált :D )
    Ezt írják a Django telepítési folyamatánál:
    2 - Download the amazing AIO tool by Spyrosk and follow his guide to change partition layout from old to new (if you come from GB roms) and unlock bootloader
    Ez azt jelenti, hogy ha neked az van, akkor az új bootloadert használod, és már ki is van nyitva.
    Tehát annyit kell tenned, hogy leszeded, és a kártyára másolod a recovery.zip-et és a cm10.zip-et, majd recovery módban újraindítod a telót. Ezután csinálsz wipe data/cache -t, és egy format /system -et is. Ezután telepítsd cwm-ből a recovery.zip-et, indítsd újra a cwm-et, végül tedd fel a cm10-et.

Új hozzászólás Aktív témák