Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz Levi941127 #21649 üzenetére

    Hát, ha nagyon nyúzod (hozzám képest legalábbis :D ) akkor lehet, hogy ezt is napi szinten kell :)
    Most v20q van fent, azzal használom (eredetileg v20o-hoz készült, de megy gond nélkül ezzel is). V20r-rel is ment, de az nálam nagyon zabálta a ramot, így váltottam v20q-ra.

    jano2101, Levi941127
    v20q
    v20r

    Sajna az eredeti HP RC11-R kernelt nem tudom linkelni, már nem elérhető, mint ahogy az eredeti V5 tweak pack sem...és én sem tartottam meg azt, csak amit átbuheráltam kicsit.
    Nézzétek meg, és csak akkor tegyétek fel, ha így is tetszik a gyári felület.

    Tartalom:
    A V20o All-In-One Tweak-Pack V5 fixed by Flix123, ez a következőket tartalmazza:
    • Horsepower RC11-R Kernel
    • Scrolling Cache Disabler for smoother scrolling (thanks to AndroidON)
    • Fast Dormancy Logging fix (thanks to gueste)
    • SQLibs from V20o for smoother scrolling (thanks to gueste again)
    • Battery Percentage Mod with fixed clock and crt effects
    • Camera Mod (not AndiCP's mod but maniacdave's mod from Modaco, more stable)

    Amit változtattam:
    - a Tweak-Pack camera mod-ját kicseréltem egy turbózott gyári mod-ra (100% jpg minőség, 30fps videó, 17mbps bitráta, stb.)
    - a Tweak-Pack-ben levő százalékos akksi kijelzés (5% pontosság) ikonjait lecseréltem ICS-szerű ikonokra (1% pontosság); a CRT effekt megmaradt
    - a státuszsor többi eleme is ICS-féleség kinézetet kapott
    - a lehúzható státuszsor áttetsző + ICS kinézetű
    - az alsó gombsor (dock bar, vagy minek nevezik) hátterének áttetszőségét kb 50%-kal megnöveltem
    - az alsó gombsor ikonjai (telefon, névjegyek, sms, alkalmazások) kicserélve (plusz a böngésző és a beállítások ikonját is)
    - a főképernyők közötti váltást jelző (nekem nem túl szimpatikus) piros karika most már szép kék
    - lecserélt boot animáció
    - a beállításokban az ikonok kicserélve
    - az energiagazdálkodás widget ikonjai kicserélve
    - popup ablakok lecserélve
    - lenyíló fülek, választódobozok, csúszkák, sávok, stb. lecserélve
    - Roboto betűtípus
    - effektek cserélve

    Azt hiszem, ennyi a változtatás.

Új hozzászólás Aktív témák