Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balázs1986

    addikt

    válasz Levi941127 #21644 üzenetére

    HP kernelek elég jók, RC10 volt egy ideig, most pedig az RC11-R van nálam. Az RC12-t készülök felrakni (csak a jelen megszokott kényelem visszatart :D ), de mivel még nem próbáltam, nem mondok semmit. Van még újabb, az SR3R (nincs oc), és az SR3R2 (van oc), de Vizinyenyec tapasztalataira hagyatkozva (gyors merülés) azt sem merem ajánlni.
    Régebben a fejlesztő srác ( spica1234 ) csinált komplett tweak pack-eket is, amikben volt kerneltől kezdve i/o sebesség javító mod-ig minden. Én a V5 ezek közül a pack-ek közül a V5-öt használom kicsit módosítva. Előtte volt V3, azóta volt V9. Sajnos ezek már nem elérhetőek, nem találni élő linket rájuk (multiupload-ra voltak feltöltve, ami valószínűleg végleg bezárta kapuit).
    Van egy újabb tweak pack-je is, a V10R, ezzel viszont nem nagyon akarok kísérletezni, a changelog-ból ítélve a V5-tel ellentétben ez nagyon nem az én ízlésemnek készült. Idézem is rögtön az első sort, kiemelve azt, ami nekem nem jön be:
    "+(PP10R) Overally optimized for Quadrant Standard and advanced more smoothness and minox bug fixes (PP10R)"
    A többi pontja hasonló a V5-höz...végül is lehet, hogy még jobb, de semmi kedvem szívni amiatt, hogy esetlegesen a stabilitás rovására megy a benchmark-hoz igazítás :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák