Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djstavross

    tag

    Napok óta csak olvasgatom a fórumot és nem szólok hozzá a dolgokhoz, de már nem bírom tovább! Amikor regeltem körbel 2 hete azt tapasztaltam, hogy mindenki "sírt", hogy nulla a telefonja nem működik sz*r a szoft, stb... most meg érdekes, mindenki boldog, mindenkinek megjavult, csak ugye maradt egy-két ember aki az ésszerűséget választotta és ügyesen elpasszolta a telóját! Nah vele/velük értek egyet. Látszik, hogy napok alatt hová jutottunk. Már megelégszünk a sz*r kisebb-nagyobb hibákkal működő buherált szoftverekkel, csak az a lényeg, hogy elsők lehessünk a 2 magos processzorral ellátott telefonhasználók között. Egyrészt erre tudom vélni ezt a mentalitást, vagy még arra, hogy nem tehetitek meg, hogy megszabadultok tőle, vagy unalmas az életetek és legalább a telefonnak a nem kevés hibája feldobja a napotokat és egy kis izgalmat csempész bele! Ezért meg lehet kövezni, de nem bírom tovább nézni, ahogy elhitetjük magunkkal, hogy de jó ez a telefon. Én sajnos abba a kategóriába esek, hogy nem tehetem meg, hogy lecserélem a telefont, így megvárom a jövőhétre vagy az utáni hétre ígért frissítést illetve a 2.3-at és ha nem jó továbbra sem akkor megszabadulok tőle, még ha deficites is lesz a dolog. A másik dolog, ami bosszant, hogy az LG az első vagy az elsők között van a dupla magos procik terén. Ugye ez látszik is, hogy nem sikerült hozzá megfelelő szoftvert kiadni. Akkor kérdem én, miért kell "tuningolgatni" egy amúgy is kiforratlan dolgot? Nem bírom megérteni!

    Egyébként szo-szo jól működik a telefon azt az egy-két hibát leszámítva, de morogva kezdem "megszokni" már amennyire lehet.

Új hozzászólás Aktív témák