Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simi12345

    tag

    válasz mycso #12067 üzenetére

    sajnálom hogy sok emberkének rosszak a tapasztalatai, de ha egyszer nincs okom panaszra akkor minek panaszkodjak.

    látom én is, hogy sokaknak van/volt gondja, ennyi, nem szépítem lehet szerencsém volt azzal, amelyik hozzám került

    ami nagy gond lenne, ha nem kapnám meg az sms-t, és a hívásokat nem jelezné ki, de ilyeneket sem tapasztalok, és hidd el, nem pár perceket telefonálok az ismerőseimmel, és senki nem szólt az 5 hónap alatt (azóta van fennt a 0606-os rom), "hogy mi van, miért nem veszem fel, vagy hívom vissza.??"

    van fennt sok játék, igen játszok vele ha már vannak hozzá értelemes jó játékok, miért ne tenném?, netezek mobilnettel, sőt szinkronizál állandóan, wifi-t használom naponta 5-6 órán keresztül a melóhelyemen, nézek online sorozatokat, simán bírja a teló, nem fagy le, nem indul újra, általában 150 óra után kap egy újraindítást, mert akkor tapasztalok lassulást

    háttérben állandóan fut az im+ pro progi,( skype msn, facebook klienssel van szinkronizálva), mellette tune in stream radión keresztül hallgatom a zenét megállás nélkül, és operával böngészek,közben ha megtetszik egy két szám amit éppen hallok letöltöm. no problem

    hát így telnek a napjaim, szerinted várom a 2.3.x gingert????

    dehogy

    eddig nokia párti voltam , belecsöppentem az android világába, és asszem itt le is táborozok, de az közel sem biztos, hogy a következő telóm is lg lesz, de nem azért mert csalódtam benne, hanem mert lehet akkor éppen egy másik márka fog tetszeni, lehet éppen majd egy sgs 3-4, vagy egy motorola razr, vagy valami htc vagy egy miui phone.....

    na ennyit a pozitív panaszaimról, :DDD :)) :)

Új hozzászólás Aktív témák