Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    Aki nem akar úgy járni mint én, hogy lassú a telefonja a frissítés után, annak leírom a történetem!

    Kijött a lolli, de a kitkatre nem engedte a telefonból frissíteni, mert mindíg azt írta, rootolt a telóm, már unrootoltam meg minden, de akkor se engedte. Ezek után rányomtam az lg pc suite-val a lollit, érdekes módon így ráment, utána viszont lassú volt az üzenet inditás meg a hívás indító stb. Ezek után letöltöttem a gyári és a lolli romot, lg flash toolsal rányomtam a kitkatet, de ekkor bootlop lépett fel, ezek után, csináltam egy factory resetet hangerő fel és bekapcs gomb megfelelő nyomásával, ezek után már bejött a kitket tökéletesen, na és ezek után rögtön ahogy bejött a telefon beállítás elején indító menüje, nyomtam rá a lolli cuccot, és utána lolli lett rajta, és tökéletesen működik a telefon, igaz, 1 óráig tartott mire mindent rátettem, és beállítgattam a telóm, de most az üzenetek és más is gyorsabb lett, minden oké!

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák