Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Üdv!

    Olvasgattam ugyan a topic-ot, de irdatlan mennyiségű hozzászólás van... :Y
    Nemrég egy KP502-es tulajdonosa lettem...vagyis lényegében egy KP500... :DDD
    (T függő a teló)
    Letöltöttem és fel is telepítettem a PC Suite-ot. Nézegettem mit is tud...
    Aztán az LG Mobile Support Tool-t és azt írja ki, hogy a legújabb szoftver van a telőn V10b
    A támogatott listán pedig ott szerepel, hogy V10e. Azt értem, hogy ez utóbbi a független szoftver az előbbi meg a T függős, de hogyan tudom ráhúzni az újat? Egyáltalán van értelme?
    Ha felteszem akkor milyen változások lesznek? Azok a beállítások amik a szolgáltatóhoz kapcsolódnak pl SMS,MMS beállítások megmaradnak vagy újra kell állítani ezeket?

    Előre is kösz a segítséget.

    ui:
    Kikapcsoltam a rezgést és a hangvisszajelzést, viszont azt sehol nem találtam meg, hogy hol kapcsolható ki az indítás és a kikapcsolási hang és/vagy kép. Valamint amikor egy beállítást elfogadtatok vele akkor is csipog egyet, amit szintén szeretnék kikapcsolni.

    Ébresztő óra reggel remekül bekapcsol, csak egy dolgot nem értek, a fenének kell előbb a billentyűzárat kioldanom?!

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák