Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Denito

    csendes tag

    Sziasztok !

    Remélem tudtok nekem segíteni az ügyben, hogy a fekete színű változat mitől fekete :) Azaz festve van ( ami kopik ), vagy eloxálva, esetleg más. Mennyire tartós a felület.

    A másik dolog, hogy szerintetek megéri-e külföldön venni ( írország konkrétan ), tudtok-e esetleg tippet adni. 200 euro vagy 300 dollár körül láttam, ami nem sokkal olcsobb mint itthon, de az az igazság nem sok ír mobil boltot találtam neten ( egy-kettőt csak ). Garancia viszont para.

    A harmadik dolog, hogy létezik-e ehhez olyan füles, amihez van távirányító, számváltás, hangerő, play/stop elég, nem kell semmi extra. Esetleg tudtok-e tippet adni, hogy melyik telefonhoz létezik ilyen füles. ( elég sok tesztet olvastam az utóbbi időben, de nem láttam ilyet )

    Köszi a segítséget !

  • Denito

    csendes tag

    Sziasztok !

    Régebben egyszer előjött a fórumban a téma, de nem nagyon volt rá reakció, ezért megin felhozom, hátha azóta már valakinek van tapasztalata vele.

    Lehet valahogy a telefonon net-es rádiókat hallgatni, hallgat valaki radio stream-et az Arena-n ? Elég sokat túrtam a netet délután, de igazi, jó programot nem találtam. Talán az IRadio volt az egyetlen, ami használható, de ez se az igazi. Van egy-kettő program, amivel előre beállított adókat lehet hallgatni, de olyan kellene, amivel saját adót is be lehet állítani. (pl. sky.fm stream-jei ). Wifi miatt költség sem gond. Technikailag nem tudom lehetséges-e, elbírja-e a telefon ?

    Köszi a válaszokat !

    Üdv. Denito

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák