Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verser233

    senior tag

    Nekem volt 5800-asom, és egyáltalán nem voltam elájulva a hangzásától, szerintem Aréna jobban szól. N85 és az N96 volt az amire azt mondtam. igen, ez jól szól! De az 5800-asra semmiképp, olyan tök átlag. De ez fül kérdése :D

    Na szóval, ma már nyomkorásztam kicsit az Arénát, tetszik eddig nagyon bár a beállításával eltököltem egy csomót kicsit másképpen megy itt mint mondjuk WinMo-n vagy Symbianon. Viszont, szerintem érdemes lenne javítani a tesztben, hogy a csomaghoz járó füles az nem egyszerű füles hanem headset! Az a kis izé fehér az a mikrofon és meg lehet nyomni, hívást tudod vele fogadni/letenni, viszont zenére nincs hatással.
    Csak telefonálásra próbáltam ki röpke egy percre, de működik, bár azt mondták halk vagyok.

    Viszont van nekem egy Sennheiser mm ip50-es headsetem amit anno Iphone-hoz használtam és az is működik vele, úgyhogy én ezt használom, fel/ le tudom venni a hívást viszont a zenét ezzel sem tudom kontrollálni sajnos, de jobb mint a semmi, úgyhogy gyári fülest én vissza is csomagoltam, és ennél nem mondták, hogy halk vagyok.

    Egyelőre ennyi :R

    https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

Új hozzászólás Aktív témák