Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • risnos

    tag

    :R Duvi. Wievdetail! Köszike , köszike megy a wi-fi! Állítottam a java-profilt, az SSID hirdetést, meg átírtam újra a jelszót. MAC szürés nem volt bekapcsolva a routeren. De most műkszik. :C
    Május eleje óta van Arénám, néhány fagyás és pár gyagyás kezelés miatti nyűgön kivül nagy ütős telcsi. Nem véletlen, hogy a 2. idei díjat kapja! [link]
    Volt egyszer ikoneltűnésem, azt a gyári alapra való visszaállításra megoldottam. Kérdeztem az LG ügyfélszolgot, a GMapsMobile-ről, s hogy mi az önálló GPS -mód? Az előbbit én hülye, tanácsukra frissítettem. No nem is tudta a saját hely meghatározását. (Java memória visszaállítással helyreállt a rend). Az önálló GPS mód ügyében azóta is várom hívásukat. A T-Mob meg nem tudta elmondani, hogy állítsam be a mobil-tv működtetését. (Böngésző+streaming profil:-Web & walk)- Ezeket az okosságokat főleg erről a fórumról tudom, nem az LG Üfos és Tré Mob által. Magyarul: - nem igazán értenek a dolgukhoz. Jobbára nem a készülékben van a hiba, hanem a hiányos kezelési utasításban, a belőle fakadó információhiányban. Nem kéne egy korrekt LG Arena kézikönyvet fabrikálni az itt felhalmozódó tudásból? Sokaknak segítene, de bizti nagy meló. Bár úgy nem annyira, ha az eredetibe applikálnánk bele a plusz tudást...

    Lehet bár bölcs az ember, másoktól tanulni mindig érdemes...

Új hozzászólás Aktív témák