Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fejedlm

    csendes tag

    válasz csab2 #220 üzenetére

    Lopottmotornak: szerintem biztos, hogy lesz fekete is, csak ki kell várni.

    csab2-nek és Kárpáti LG értékesítési gurunak:

    Ezt már többször elmondtam ebben a fórumban, a hazánkban forgalomba hozott telók többsége, jelentős többsége, nem a gyártóktól van, Kárpáti persze lenyilatkozza, mert mit mondjon?
    Mondja azt, hogy az értékesítésekhez semmi közük és mindenki átnéz rajtuk a 125k-s árukkal? A Nokiában mennyi egy 5800 és ismer valaki bárkit is, aki ott vett telót?
    A gyártók totál eltolták az értékesítést, senki sem vesz tőlük semmit.
    Ahogy már említettem van több nagyker is (strongandunique , rightphone), ahol hivatalosan már kapható, egyelőre csak a silver, de lesz ez még lopottmotornak feketében is.
    A sau-ban a készlet pillanatnyilag több, mint 50 és az ára (figyelem Kárpáti!) 100k alatt van!

    És ki adta el ezeknek a nagykereknek azt a sok km900-at?
    Az LG, Kárpátival az élen. Szóval megy a hülyének nézés, ha kellett volna 24.-én, tegnap vehettem volna akár 70 db.-ot is, április 30.-a ide vagy oda.

    A rightphone-ban a készlet (most csekkoltam 26-50 db között van), ára 100k alatt.

    Kárpáti mongyon le! :DD

    Persze valamivel etetni kell a T-Mobilet is, akik azt hiszik kizárólagos jogot kaptak, mint az Apple-re, közben az nem vesz máshol Iphonet, aki nem akar! :C

    Szóval trémobiléknak is kell a szöveg, mitől tudja majd az lg eladni nekik 80k körül a butítottat, hiszen mondhatják, hogy 125k a független, trémobil meg megeszi a maszlagot.

    [ Szerkesztve ]

    Értelmes kérdésre értelmes válasz.

Új hozzászólás Aktív témák