Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefi68

    addikt

    Sziasztok!

    Telefon vételt tervezek és a GW620 és a Spica között vacillálok. Még soha nem volt "okostelefonom" igazából nem is fogom kihasználni annak minden előnyét, vagyis hogy az elején még biztos, de aztán megszűnik a varázs és marad a hétköznapi használat...
    Néha jól jönne a GPS persze térképpel, 1-2 fénykép készítés ha nincs kéznél fényképező, néha kis zenehallgatás, de az is főleg rádió.

    Most egy S5230-am van, úgyhogy megszoktam már a tapizós mobil használatát...

    Szóval a két teló között vacillálok. Gondolom ez itt hülye kérdés hogy melyiket ajánljátok...., de ha valakinek már volt tapasztalata mindkettővel, pár mondatban leírhatná.

    A GW620 mellett szól a rádió, vaku, billentyűzet...

    Ami konkrétan érdekel mennyire használható a GPS (IGO) a gyakorlatban mert máshol olvastam, hogy a mobilos navigációk nem túlzottan használhatók a gyakorlatban: nehezen találnak műholdat (A-GPS nélkül), és azt eldobálják, a Spica fórumban korábban írták h. lefagy az Amigo. Szóval nem arról van szó h. a nap 10 órájában szeretnék vele navigálni, de ha kell ne kelljen 10 percet várni h. műholdat találjon...

    Aztán azt olvastam még korábban a GW620-ról h. külső háttértárként használható ha van benne mem.kártya, ezt úgy értsem h. minden driver nélkül felismeri a számítógép v. a többi telóhoz hasonlóan fel kell telepíteni a GW620 driver-eit??? Ez csak azért érdekes, mert ha elmegyek idegen gépekhez nem fogok driver-eket telepíteni az biztos és az praktikus lenne ha menne anélkül is.

    És még egy mennyire kezelhetők a tapizós felvesz-lerak billentyűk, úgy értem nem okozott még senkinek problémát h. azok nem fizikai billentyűk???

    Köszi előre is a válaszokat...

    ◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

Új hozzászólás Aktív témák